Компанія Lenovo другий рік поспіль запускає навчально-грантову програму для підприємців — THINK ON. Ukraine. Це можливість для представників малого та мікробізнесу отримати знання та фінансування на розвиток власної справи. Сума грантового фонду складає 1 мільйон гривень.

Подати заявку можна на сайті програми до 26 січня 2024 року.

Взяти участь у відборі та отримати фінансування в рамках THINK ON. Ukraine можуть українські виробничі та сервісні компанії, що застосовують інновації в продукті та бізнес-підході. Для цього вони повинні бути на ринку не менш як 2 роки, мати в команді від 2 до 50 працівників тощо.

Детальна інформація про умови участі доступна на сайті програми у розділі “Критерії”.

У 2024 році грантова програма THINK ON. Ukraine фокусується на підтримці мікропідприємництва та малого бізнесу, тому грантове фінансування розділять між собою три переможці:

●      1 місце — 500 000 грн;

●      2 місце — 300 000 грн;

●      3 місце — 200 000 грн.

Цього року компанія Lenovo передбачила ще більше можливостей для навчання учасників. Так,  усі охочі зможуть пройти поглиблений навчальний курс з розвитку та масштабування власної справи, який складатиметься з 9 лекцій. На фіналістів чекає майстер-клас із публічних виступів перед пітчингом, а також окрема лекція від голови журі Андрія Федоріва.

Фінальний пітчинг для визначення переможців, які отримають грантове фінансування, відбудеться наживо в інноваційному парку UNIT.City.

“Розумні технології Lenovo підвищують ефективність та доходи підприємств та навіть галузей у всьому світі. Тому завдяки Think ON. Ukarine ми хочемо поділитись своїм досвідом, експертизою та надати додаткові ресурси для зростання малого бізнесу в Україні, — коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні. — Чим сильніші підприємці — тим міцніше економічне майбутнє нашої країни”.

Журі:

●      Андрій Федорів — голова журі, маркетолог, підприємець, інвестор, засновник маркетингової агенції Fedoriv Agency. GP та CEO Vesna Capital Investment Fund;

●      Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні;

●      Інна Поперешнюк, підприємиця, співзасновниця «Нової Пошти», співвласниця ресторанів «100 років тому вперед», «Інші Бістро», «Інші Бар» та «Полтава»;

●      Максим Заіка, операційний директор компанії Marie Fresh Cosmetics, переможець першої грантової програми THINK ON. Ukraine;

●      Ярослав Ярославський, мультипідприємець та інвестор, радник з розвитку бізнесу та співзасновник у PLATMA, ментор у Huge Thing/Google fot Startups, член ради Sikorsy Challange, засновник БФ «Свічадо».

На учасників чекають подарунки від компанії Lenovo та партнерів програми: Lean Institute Ukraine та Indi Vision.

Попередня грантова програма 2023 року

Компанія Lenovo реалізувала грантову програму THINK ON. Ukraine минулого року з нагоди 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad. Торік експертне журі грантової програми обрало як переможця компанію Bionerica, яка займається заготівлею та перероблюванням ягід і грибів. Компанія отримала 1 млн гривень, які спрямувала на розширення виробничих потужностей переробного підприємства та збільшення кількості робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.