Нещодавно працівники Українського державного центру радіочастот вчергове долучилися до донорського руху та зробили свій внесок у порятунок життя людей, які потребують компонентів донорської крові: Здай кров – врятуй життя.

Для зручності працівників, генеральним директором УДЦР було погоджено створення усіх умов для здачі крові на території підприємства. Забір крові провела виїзна бригада Комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр крові».

Напередодні, фельдшером відділу з охорони праці було зібрано інформацію від охочих працівників взяти участь в ініціативі та надано чіткі роз’яснення, як правильно підготуватися до здачі крові.

«Більшість із колег стали донорами уже вдруге і втретє, інші вперше. Ми вдячні нашим колегам за високий рівень відповідальності та щире бажання допомагати рятувати життя», – зазначив начальник відділу з охорони праці.

Варто звернути увагу, що керівництво #УДЦР забезпечило працівників, які стали донорами, не лише днем відпочинку в день здачі крові, а й додатковим днем відпустки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.