14 квітня 2022 в режимі онлайн відбулося засідання Правління АПІТУ. На засіданні були присутні члени Правління: Борис Белянський, Тарас Джамалов, Володимир Костенко, Сергій Красношапка, Євген Маслєнніков, Світлана Самогулова, Олександра Ткаченко; працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Тетяна Руденко.

Правління прийняло рішення направити членам АПІТУ листа щодо надання інформації про компанії з каналу виробництва, імпорту, дистрибуції, системної інтеграції, рітейлу товарів ІТ, споживчої електроніки і електротехніки які прямо чи опосередковано належать громадянами Росії чи Білорусі, та/або  які працюють як в цих країнах, так і в Україні.

Також доручило Робочій групі АПІТУ з питань взаємодії з Держмитслужбою підготувати аналітичні матеріали для обґрунтування включення до переліку критичного імпорту товарів малого побутового обладнання, посуду, деяких категорій інструментів, запасних частин  та витратних матеріалів до комп’ютерної та іншої техніки, направити звернення АПІТУ до Мінекономіки щодо розширення даного переліку.

Під час засідання також були обговорені питання:

  • допомоги, яку надають компанії-члени АПІТУ військовим формуванням ЗСУ, Нацгвардії України, СБУ;
  • кодексів корпоративної етики та антикорупційної політики в компаніях-членах;
  • взаємодії з банками, кредиторами, постачальниками, ОКУ;
  • змін податкового законодавства, включаючи режим сплати 2% з обороту замість ПДВ;
  • фінансового стану АПІТУ.

Наступне чергове засідання Правління вирішено провести 14 липня 2022.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.