Компанія MTI hi-tech engineering починає здійснювати авторизоване обслуговування обладнання Einhell, німецького виробника електро- бензо- та акумуляторного інструменту для побутового використання.

Технічний Центр МТІ, компанія, що спеціалізується на сервісному обслуговуванні великого спектру комп’ютерної техніки, телевізорів, периферійного обладнання та побутової техніки, продовжує розширювати свій профіль авторизацій та список партнерів. Так, компанія оголосила про отримання авторизації від німецької компанії Einhell на надання гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування бензогенераторів, електро- та бензоінструменту. В рамках угоди, яка була підписана 8 лютого 2023 року, MTI hi-tech Engineering починає здійснювати авторизоване обслуговування обладнання Einhell вже з 20 лютого 2023 року.

Німецька компанія Einhell є виробником електричних, акумуляторних та бензинових інструментів та обладнання та побутового використання з більш ніж п’ятдесяти річним досвідом на міжнародному ринку і має більше 50 дочірніх компаній по всьому світу.

Говорячи про отриману авторизацію, директор MTI hi-tech Engineering, Сергій Козловський, зазначив: «Професійний ремонт є важливою складовою збереження довговічності та надійності обладнання. Тому ми дуже пишаємося, що стали офіційним сервісним партнером Einhell і фактично ексклюзивним сервісним представником по бензогенераторах в м. Києві.  Таким чином, ми маємо право надавати нашим клієнтам гарантійний та післягарантійний ремонт від виробника. І для цього наші майстри знаходяться в постійному процесі навчання та вдосконалення своїх навичок, щоб забезпечити найвищу якість ремонту для наших клієнтів.»

В команді Технічного центру MTI є кваліфіковані та досвідчені інженери, які забезпечать надійне та швидке виконання найскладнішого ремонту і виправлять нестандартні недоліки. Крім того, у клієнтів є можливість звернутись за консультацією щодо правильного використання та догляду за інструментами Einhell. Компетентні фахівці з задоволенням допоможуть з відповідями на питання та дадуть рекомендації з експлуатації інструментів.

Для виконання ремонтів компанія MTI hi-tech Engineering використовує оригінальні запчастини, які надає виробник. Крім того, виконання ремонту пришвидшить наявність запчастин на складі, що є в розпорядженні Техцентру MTІ. А надаючи гарантію на виконані роботи та замінені запчастини, компанія прагне забезпечити максимально можливий термін служби обладнання.

MTI hi-tech Engineering завжди готова допомогти своїм клієнтам за адресою головного офісу MTI hi-tech Engineering у місті Києві: бул. Вацлава Гавела, 9.

Звертаючись до Технічного Центру МТІ, клієнти можуть бути впевнені в якості обслуговування та ефективності ремонту свого обладнання.

Про компанію Einhell

Einhell AG – німецька компанія, заснована у 1964 році. Зараз працює на міжнародному ринку та має більше 50-ти дочірніх компаній по всьому світу.

Джерело: MTI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.