ASBIS став офіційним дистриб’ютором ONKRON — світового лідера з розробки та виробництва стендів для бізнес-дисплеїв та інтерактивних панелей, а також для телевізорів, моніторів та іншої електроніки.

ONKRON є світовим лідером у розробці та виробництві стендів для бізнес-дисплеїв та інтерактивних панелей, а також для телевізорів, моніторів та іншої електроніки. Бренд належить BM Global Group Corp. зі штаб-квартирою в Далласі, штат Техас, і має європейські офіси в Німеччині, Італії та Великобританії, а також філії у Китаї та Кенії.

ONKRON пропонує першокласні дизайнерські рішення та сучасну естетику в рамках власної команди дизайнерів та інженерів, що працюють у філіях у США та Китаї, а також у партнерстві зі студіями сучасного дизайну в Італії та Німеччині. Вся продукція проходить двоетапний процес тестування на заводі на випробувальних стендах компанії з використанням спеціального інженерного програмного забезпечення, що забезпечує найкращу у своєму класі якість.

«Ми дуже раді можливості розширити портфоліо ASBIS ще одним брендом, який пропонує найкращі у своєму класі рішення. Співпраця з ONKRON допоможе ASBIS надавати додаткові послуги як для споживчого ринку, так і для складних проектів дистрибуції з доданою вартістю, а також допоможе реалізувати професійні AV-рішення власних брендів для інсталяційних проектів»» – Денис Судленков, менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions .

ПРО ОНКРОН:

Onkron – провідна компанія в галузі ергономічних рішень для AV-електроніки, що працює в Європі, США та Великій Британії. Onkron забезпечує як професійні, так і споживчі ринки різними стійками для телевізорів, кріпленнями для моніторів та проекторами. Кінцевими споживачами Onkron є урядові організації, бізнес-клієнти різних категорій та приватні особи. Докладнішу інформацію про Onkron можна отримати на нашому сайті www.onkron.com.

Джерело: ASBIS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.