ELKO Ukraine уклала дистриб’юторську угоду з американською компанією Q-nomy – провідним світовим розробником програмних та апаратних рішень для управління бізнес-процесами, керування потоками та взаємодіями і оптимізації омніканальних цифрових та фізичних бізнес-процесів.

Спеціалізацією Q-nomy є розробка сучасного програмного забезпечення для запису на прийом і керування чергою. Рішення Q-nomy синхронізують заплановані та незаплановані зустрічі, забезпечуючи ефективну обробку різних типів зустрічей, включаючи особисті зустрічі, відео або телефонні взаємодії. Рішення компанії надають можливість ретельного контролю над процесами до та після взаємодії, забезпечуючи успіх кожної зустрічі з клієнтом. Програмне забезпечення Q-nomy визнано у всьому світі у таких сферах, як охорона здоров’я, державний сектор, фінанси, телекомунікації, роздрібна торгівля, освіта та інші.

Рішення Q-nomy

Флагманський продукт компанії Q-nomy — унікальний пакет програмного забезпечення Q-Flow, що об’єднує розширене планування зустрічей, керування потоком клієнтів і надійну системну інтеграцію. Це забезпечує безперебійну роботу та чудовий досвід клієнтів у складних умовах. Підходить для локального або спеціального хмарного розгортання.
Основні завдання, що вирішуються рішеннями Q-nomy:

  • управління потоками: автоматизує процес управління чергою, дозволяючи людям бронювати місце в черзі онлайн або через термінал.
  • Інформування щодо електронної черги: використовує табло та дисплеї, щоб інформувати людей про їх місце в черзі та час очікування.
  • мобільне оповіщення, що дозволяє людям отримувати повідомлення на телефон про те, коли їхня черга підходить.
  • збір даних про час очікування, довжину черги та інші показники, що допомагає покращити обслуговування клієнтів.
Qnomy_ELKO_2

Переваги Q-Flow

Крім надійності корпоративного рівня та широких можливостей інтеграції з CRM, EHR та іншими програмами сторонніх розробників, серед переваг Q-Flow варто відзначити модульну архітектуру, інструменти аналітики та оптимізації.
Модульна архітектура, надає підприємствам майже необмежену гнучкість, дозволяючи налаштувати відповідно до унікальних потреб і вимог. Він підходить для локального або спеціального хмарного розгортання.
Глибока аналітика з оповіщеннями у реальному часі та інструменти оптимізації, що дають змогу приймати обґрунтовані рішення та ефективно оптимізувати роботу організації.

Сфери використання рішень Q-nomy

  • банки та фінансові установи: оптимізація черг у відділеннях банків та інших фінансових організацій.
  • державні установи: організація потоків людей у центрах обслуговування громадян, паспортних столах, податкових органах тощо.
  • роздрібна торгівля: покращення досвіду покупців у магазинах, аптеках, ресторанах та інших торгових точках.
  • охорона здоров’я: управління чергами у поліклініках, лікарнях, стоматологічних кабінетах та інших медичних закладах.
  • телекомунікації: оптимізація обслуговування клієнтів у салонах зв’язку та операторських центрах.

З приводу консультацій щодо рішень Q-nomy звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.

Про Q-nomy

Q-nomy – американська компанія, заснована в 1999 році, яка розробляє програмні та апаратні рішення для покращення організації бізнес-потоків. Інноваційні системи Q-nomy використовуються понад 3000 компаній у 50 країнах світу у галузях, включно з банківською сферою, державними установами, роздрібною торгівлею, охороною здоров’я та телекомунікаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.