24 травня 2023 року у Києві ELKO Ukraine влаштувала для своїх партнерів захід, присвячений початку дистриб’юції повного асортименту продуктів та рішень компанії Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela. Додаткова дистриб’юторська угода дає партнерам ELKO Ukraine доступ до замовлення серверів, систем збереження даних, мережевого обладнання, програмного забезпечення та систем для високошвидкісних обчислень (HPC).

Захід мав на меті презентувати учасникам ринку нові можливості ELKO Ukraine та познайомити гостей із професійною командою дистриб’ютора, що відповідає за співпрацю з партнерами. Крім цього, такі заходи – це чудова можливість для неформального спілкування «за лаштунками» для більш тісного знайомства з колегами, обговорення кейсів і отримання детальної інформації щодо подальшої співпраці.

PIR_0527

Важливість підписання розширеної угоди для українського ринку дистриб’юції комплексних IT-рішень підтвердила присутність достатньо великої кількості гостей, основну масу яких склали представники системних інтеграторів та інших компаній, що відповідають за розвиток бізнесу: керівники компаній, комерційні директори, менеджери по роботі з кінцевими замовниками та pre-sale менеджери.

Офіційну частину заходу вітальним словом відкрила директор ELKO Ukraine Анжеліка Рубєжова,
яка подякувала присутнім, що знайшли змогу відвідати захід та розповіла про великі очікування від розширення співпраці з визнаним міжнародним лідером, продукція якого широко використовується для вирішення завдань великого та середнього бізнесу, у тому числі, у напрямку застосування штучного інтелекту (ШІ) та високошвидкісних обчислень для наукових досліджень, медичної діагностики, фінансового аналізу й інших сферах та індустріях.

PIR_0389

Основою частиною виступу керівника відділу проєктної дистриб’юції ELKO Ukraine Юлії Турчиної стала презентація команди, що безпосередньо відповідає за роботу з продуктами HPE:
• Керівник напрямку HPE у ELKO Ukraine Артем Оленіч
• Менеджер з розвитку бізнесу HPE Могир Олексій
• Pre-sale інженер HPE Афанасьєв Юлій
• Менеджер з маркетингу Куролапнік Ольга

PIR_0437

Виступ керівника департаменту по роботі з партнерами HPE operated by Sophela Костянтина Паршина під назвою “Партнерство заради успіху” вийшов цікавим та насиченим. Костянтин Паршин представив своїх колег, що допомагатимуть партнерам у основних напрямках роботи та розповів про переваги і нові можливості, що доступні для партнерів ELKO Ukraine.

PIR_0463

Після офіційної частини гостей заходу очікували фуршет та персональне спілкування із представниками ELKO та Hewlett Packard Enterprise.

HPE_ELKO_event

У підсумку, зустріч, що відбулася показала великий інтерес учасників ринку до нових можливостей співпраці з ELKO Ukraine у контексті, як потенційно можливих проєктів, так і тих, що вже перебувають на стадіях планування та реалізації. Також варто зазначити і великий інтерес до майбутніх тренінгів, семінарів та вебінарів, про які можна буде дізнатися з новин, email розсилок та сторінок у соцмережах ELKO Ukraine.

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.