Партнерам ELKO Ukraine стала доступною високоякісна продукція німецької компанії MediaRange: USB- та HDMI-кабелі, інтерфейсні карти і адаптери, аудіо/відео кабелі та конектори, мережеві фільтри і подовжувачі.

MediaRange GmbH є постачальником інноваційних, відзначених багатьма нагородами продуктів, призначених для використання цифрових технологій, передачі та зберігання даних. Продукти компанії отримали числені галузеві нагороди від відомих комп’ютерних журналів, таких як c’t та ComputerBILD та нагороду за інновації споживчої електроніки на міжнародній виставці CeBIT.

Філософія MediaRange базується на дотриманні найкращого співвідношення вартості з продуктивністю та якістю продуктів. Такий підхід приносить компанії стабільне зростання з моменту її заснування в 2002 році. Важливо складовою успіху MediaRange є контроль якості, що чітко дотримується на всіх етапах виробництва та перед пакуванням гарантує надійність та забезпечує довіру споживачів.

USB- та HDMI-кабелі, інтерфейсні карти і адаптери, аудіо/відео кабелі та конектори, мережеві фільтри і подовжувачі доступні для замовлення через менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine або у системі eCom.

Про компанію MediaRange

MediaRange GmbH було засновано в Бад-Зодені-на-Таунусі, недалеко від столичного району Франкфурта-на-Майні, більше десяти років тому. Спочатку, основу асортименту компанії складали компакт-диски та згодом лінійка носіїв інформації розширювалась DVD та Blu-ray дисками. З появою рішень для зберігання на основі флеш-пам’яті портфель MediaRange складають USB-накопичувачі, карти SD(HC) та твердотільні накопичувачі (SSD). Сьогодні портфель продуктів компанії поповнився офісним приладдям: фото- та копіювальний папір, чорнильні картриджі, кабелі для ІТ та споживчої електроніки, засоби для чищення та акумулятори.

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.