Вітаємо ТОВ “ФІДЕС ГРУП” в лавах членів АПІТУ.

Компанія  “ФІДЕС ГРУП” спеціалізується на розробці програмного забезпечення для автоматизації бізнес-процесів, зокрема застосування штучного інтелекту та машинного навчання для передбачення трендів, автоматичної обробки даних та персоналізації користувацького досвіду в реальному часі.

Вступ до АПІТУ дасть  можливість компанії розширити свої ділові контакти, що дозволить їй удосконалювати свої послуги у створенні  IT-рішень для успішного бізнесу.

Про АПІТУ

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) веде свою історію з 2004 року, налічує 32 компанії, серед яких найбільші виробники комп’ютерів та програмного забезпечення, споживчої електроніки і електротехніки, дистриб’ютори, роздрібні мережі, системні інтегратори. Асоціація представляє та захищає інтереси галузі у відносинах з державою, сприяє спілкуванню діячів галузі, досліджує та розвиває ринок.

Про ТОВ “ФІДЕС ГРУП”

ТОВ “ФІДЕС ГРУП”  було засновано Олексієм Зарічуком  у 2012 році. З огляду на його досвід і досягнення у сфері розробки програмного забезпечення, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІДЕС ГРУП” рішенням правління АПІТУ від 9 серпня 2023 року було прийнято в асоціацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.