Компанія МТІ, провідний імпортер та дистрибутор технологічних рішень в Україні, рада представити українському ринку нову лінійку продуктів в асортименті Atria — це твердотільні накопичувачі та модулі пам’яті.

Твердотільні накопичувачі SSD та DDR ATRIA зі специфікаціями різної ємності та інтерфейсів забезпечують ефективне зберігання даних та забезпечують швидкість завантаження операційної системи та програм.

Зростання актуальності в епоху цифрових перетворень

Вимоги до продуктивності комп’ютерів постійно зростають, оскільки сучасні завдання вимагають все більшої обчислювальної потужності та надійності.

Модулі пам’яті та SSD накопичувачі є ефективними рішеннями для підвищення продуктивності та швидкості роботи комп’ютера. Оперативна пам’ять допомагає прискорити завантаження операційної системи та програм, зменшити час очікування завантаження даних, тоді як SSD – використовується в якості системного диска, що забезпечує ефективне збереження даних, збільшення тривалості роботи на батареї та підвищення швидкості роботи комп’ютера.

Накопичувачі та модулі пам’яті Atria відповідають цим викликам, надаючи потужність та швидкість, необхідні для реалізації найбільш амбіційних проєктів. Вони дозволять забезпечити відмінні характеристики продуктивності, ефективне зберігання даних, швидкість завантаження операційної системи та програм, і що не менш важливо – продовжити термін служби обладнання.

Особливості новинок Atria

Розуміючи потребу підтримувати різні потреби клієнтів, МТІ hi-tech дистрибуція пропонує в асортименті нові модулі пам’яті DDR3 та DDR4 з різним інтерфейсом підключення та в різних об’ємах.

Модулі пам’яті відзначаються великим різноманіттям під різні запити: від частот 1333 МГц до 3200 МГц та об’ємів 4, 8 та 16 ГБ для ПК та ноутбуків. Інтерфейси підключення роблять їх сумісними із двома основними платформами Intel і AMD. Володіючи вхідною напругою від 1,2 до 1,35 В, ці модулі гарантують високу швидкість передачі даних: PC4-19200, PC3-12800, тому будуть ідеальними для вимогливих завдань, де кожна мілісекунда має значення.

Однак найбільш вразливим місцем в більшості систем залишається сховище даних. І для таких задач компанія МТІ представила нові твердотільні накопичувачі від Atria, що забезпечують швидке безперервне читання та низьке енергоспоживання. Лінійка продуктів включає SSD на основі технології QLC з форм-фактором 2,5 дюйма та M.2 NVMe PCIe 3.0. Вони надають можливість вибору об’ємів від 128 ГБ до 4 ТБ під будь-які потреби. Швидкість запису/читання 450-570 МБ/с для SSD 2,5 дюйма до 1950/3500 МБ/с – для M.2 NVMe PCIe 3.0 робить їх ідеальним вибором для завдань, де швидкість обробки даних є вирішальною.

Ці пристрої розроблені на основі передових технологій, щоб забезпечити найвищу швидкість роботи та збереження даних, що відповідають зростаючим вимогам до продуктивності та надійності комп’ютерів.

Основні переваги продуктів Atria:

•             Висока продуктивність та швидкість доступу до даних

•             Надійна конструкція та оптимізований дизайн

•             Широкий вибір форм-факторів та обсягів для різних потреб

Особливості DDR3 та DDR4:

Частота пам’яті: 1333 МГц/1600 МГц, 2666 МГц, 3200 МГц

Вхідна напруга: 1,2- 1,35 В

Швидкість передачі даних: PC4-19200, PC3-12800

Інтерфейс: 204 pin, 240 pin, 260 pin, 288 pin

Об’єми: 4, 8 та 16 ГБ для ПК та ноутбуків, стабільно сумісні із двома основними платформами Intel і AMD.

Особливості SSD з форм-фактором 2,5 дюйма:

Форм-фактор SSD: 2.5

Швидкість запису SSD, Мб/с: 455

Швидкість читання SSD, Мб/с: 545

Інтерфейс підключення SSD: SATA 3

Об’єми: від 128 ГБ до 4 ТБ

Особливості SSD з форм-фактором M.2 NVMe PCIe 3.0:

Форм-фактор SSD: M.2

Швидкість запису SSD, Мб/с: 1950

Швидкість читання SSD, Мб/с: 3100

Інтерфейс підключення SSD: PCI Express

Об’єми: від 128 ГБ до 4 ТБ

У компанії ми завжди ставимо в центрі уваги інновації та потреби клієнтів, тому співпрацюємо з провідними виробниками та постачальниками. Ми бачимо запит на нові продукти, які б відповідали вимогам якості, і водночас вирізнялися б більш помірною ціною. Твердотільні накопичувачі SSD та модулі пам’яті DDR Atria чудово підходять для цих завдань завдяки своїй швидкості доступу до даних і надійності роботи, які відповідають найвищим стандартам. Таким чином, з цими продуктами наші Клієнти отримують продукцію, яка актуальна для користувачів усіх галузей, щоб працювати ефективніше та скоротити час очікування завантажень. Ці інноваційні рішення готові відповідати викликам сучасності в епоху цифрових перетворень.

Сергій Яковлєв, комерційний директор МТІ hi-tech дистрибуція

Накопичувачі та модулі пам’яті Atria мають широкі можливості застосування. Вони ідеально підходять для геймерів, професіоналів у сфері мультимедіа, бізнесу та науково-дослідних проєктів, де вимоги до продуктивності є критичними.

Нова лінійка накопичувачів та модулів пам’яті Atria відповідає сучасним стандартам якості завдяки надійності конструкції і оптимізованому дизайну. Вони виготовлені з використанням найновіших технологій і мають гарантію на 3 роки, щоб забезпечити тривалу та безперебійну роботу пристроїв. Всі товари представлені з українською локалізацією, яка включає пакування, інструкцію та гарантійний лист.

Новинки Atria доступні для замовлення та придбання в МТІ hi-tech дистрибуція.

Про дистрибутора

MTI hi-tech дистрибуція

Один із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність з 1991 року. Входить до Групи компаній MTI. Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: Acer, Asus, APC by Schneider Electric, Aruba, Canon, Epson, Gamemax, GIGABYTE, Goodram, Hewlett Packard, HPE, Huawei, IBM, KIVI, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, Samsung, TP-Link, Gazer, Navitel і багато інших.

Джерело: Пресреліз MTI hi-tech дистрибуція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.