держдума росії зробила ще один крок до легалізації паралельного імпорту, ухваливши у першому читанні законопроєкт, який передбачає можливість ввезення до росії товарів без згоди правовласників.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«росія має понад столітні мародерські традиції. Ще 1917 року ленін виправдовував пограбування заможних людей поверненням коштів пролетаріату, але найяскравіше це проявилося 2014-го, коли весь світ облетіли кадри збирання коштовних речей на місці падіння Boeing-777 на Донбасі. А сьогодні держдума росії зробила ще один крок до легалізації паралельного імпорту, ухваливши у першому читанні законопроєкт, який прописує можливість ввезення до росії товарів без згоди правовласників», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, попри те, що понад 400 міжнародних компаній припинили постачання продукції до рф через розв’язану війну, росія порушує міжнародне законодавство та сприяє тому, щоб у країні процвітала торгівля паралельним імпортом.

«Все це ніщо інше, як продовження політики конфронтації росії з цивілізованим світом. росія й надалі вдаватиметься до терору на різних рівнях, поки не зазнає нищівної поразки», – наголошується в повідомленні.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.