Державна податкова служба (ДПС) ще восени минулого року  анонсувала запуск власного мобільного застосунку, який має назву «Моя податкова». Він доступний власникам пристроїв на операційній системі як Android, так і iOS.

По суті, це аналог електронного кабінету платника податків, але в усіченому варіанті. Мобільний застосунок містить дані про платника, дає можливість дізнатися про наявність податкових боргів, а також за його допомогою можна подати декларацію про майновий стан і доходи.

Тепер отримати відомості про доходи стало ще простіше та зручніше.

Як повідомляє ДПСУ, для цього треба завантажити в App Store/Google Play мобільний застосунок «Моя податкова», ідентифікуватися онлайн з використанням КЕП або хмарного підпису.

У розділі «Послуги» обрати «Отримати відомості про суми виплачених доходів» вказати необхідний період* та отримати результат за 5 хвилин.

Крім того, швидко отримати відомості про доходи можна у меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету.

*Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються починаючи з 1 кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (по квартально), з 1 кварталу 2021 року поквартально в розрізі місяців із зазначенням номера кварталу та місяця, відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів після його закінчення.

Отримання відомостей про доходи у смартфоні (.pdf, 1,1 Mb) (Завантажити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.