Влітку 2022 року, міжнародна компанія ASBIS Enterprise передала 7 одиниць сучасного медичного обладнання лікарням міст України, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення. Зокрема, доставка відбулася у Вінницю, Дніпро та Краматорськ.

Завдяки цьому лікарі зможуть швидко діагностувати проблеми зі здоров’ям пацієнтів, а також проводити операції, що допоможе врятувати ще більше життів.

Українські міста з першого дня війни прийняли більш ніж 350 тисяч біженців, що потребують як соціальної, так і медичної допомоги. Зараз у лікарнях велика кількість людей, яким потрібна швидка діагностика та якісне лікування.

Завдяки Лапароскопічній стійці, що дозволяє лікарям-хірургам проводити складні операції, УЗД-апарату та Лазеру, який лікує судинні патології (Дніпро), Медичного обладнання для забору крові (Вінниця), а також Пристрою для безпечного переливання крові (Краматорськ) лікарям вдасться врятувати ще більше життів.

Міжнародна компанія ASBIS Enterprise, яка в Україні представлена компаніями АСБІС-Україна, Breezy Україна, iOn та iSupport, уважно моніторить ситуацію та сама ініціює виділення підтримки там, де вона є найбільш затребуваною та необхідною.

“Ми не зупиняємось та продовжуємо співпрацювати з громадськими організаціями та державними установами задля уникнення гуманітарної кризи. Допомога країні та її громадянам є найважливішим завданням кожного з нас сьогодні. Ми будемо й далі допомагати Україні у цей нелегкий час, допоки країна цього потребує” – директор компанії АСБІС-Україна, Віталій Мельниченко.

Джерело: ASBIS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.