Сьогодні захищеними пристроями DURABOOK користуються клієнти по всьому світу, у тому числі більшість підрозділів армії США, органи громадської безпеки, різні організації, що виконують обслуговування на місцях, а також компанії, що працюють у нафтогазовій галузі, у сфері логістики, охорони здоров’я, енергопостачання та автомобілебудування.

Це партнерство спрямоване на розширення продуктової лінійки захищених пристроїв DURABOOK, що включає ноутбуки та планшети, в Україні, Грузії, Узбекистані, Вірменії, Азербайджані, Казахстані, Туркменістані, Естонії, Латвії, Литві та Молдові на основі дистриб’юторської мережі та клієнтоорієнтованої політики ERC. Ця угода є підтвердженням спільного прагнення компаній до розвитку та налагодження відносин із місцевими клієнтами.

Маючи власні перевірені часом ефективні методи розвитку та підтримки каналу, а також сервіс до- та післяпродажів, ERC пропонує продукцію, ідеї та рішення як для великих комерційних або державних підприємств, так і для окремих споживачів або домогосподарств. Це дистриб’юторське партнерство доповнює портфель ERC надійними комп’ютерними рішеннями для підтримки зростаючого ринку рішень, що розширюють можливості сучасних кваліфікованих працівників.

Асортимент захищених ноутбуків та планшетів DURABOOK вже доступний до замовлення.

З питань спеціальних цін та можливості реєстрації проектів – звертайтеся до ведучого менеджера.

Детальніше про DURABOOK: https://erc.ua/uk/vendor/durabook/list.html

Джерело: ERC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.