Компанія МТІ розширює співпрацю з ASUS: дистрибутор представить повний асортимент бізнес-ноутбуків ASUS та ексклюзивно постачатиме в Україну ноутбуки Chromebook, спеціально призначені для навчальних потреб

МТІ hi-tech дистрибуція, провідний мультивендорний імпортер і дистрибутор технологічних високотехнологічних продуктів та рішень в Україні, радий повідомити про важливий етап у співпраці з ASUS – розширення портфоліо найновішими ноутбуками комерційних серій від цього бренду.

ASUS та МТІ поставили перед собою стратегічну задачу постійно вдосконалювати обслуговування корпоративних клієнтів і клієнтів SMB. Для них МТІ пропонує широкий спектр комерційних пристроїв ASUS, зокрема, найближчим часом очікується надходження ноутбуків серій ExpertBook B1, B5 та B7. Кожен новий пристрій обладнаний українською клавіатурою і постачається з міжнародною гарантією та додатковими сервісами, спеціально адаптованими для комерційних клієнтів. Всі ці серії враховують різноманіття потреб бізнесу, забезпечуючи передові технології для оптимізації робочих процесів та ефективність у роботі. Тож спільна праця ASUS та МТІ у постачанні комерційних рішень спрямована на те, щоб надати партнерам доступ до інноваційних рішень, які полегшать їхню роботу та підвищать конкурентоспроможність.

Також у рамках розширеної співпраці із ASUS, МТІ вперше представить на українському ринку нові продукти – ноутбуки ASUS Chromebook, які є ідеальним рішенням для щоденних завдань та освітніх потреб. Це інноваційні пристрої, які спеціально призначені для оптимізації навчання та роботи в сучасному цифровому середовищі. Завдяки функціональним можливостям і легкому корпусу ASUS Chromebook ідеально підходить для освітніх установ та є відмінним інструментом для дистанційного навчання в Україні.

Крім того, МТІ пишається тим, що є офіційним партнером ASUS, адже виробник у 2013 році став першим, хто оснастив усі свої ноутбуки, призначені для України, фабричною українською клавіатурою. Ця традиція першості продовжена цьогоріч постачанням МТІ в Україну перших пристроїв ASUS Chromebook CR1 тільки з двома розкладками клавіатури – українською та англійською.

Новинка ASUS Chromebook CX1400CKA стала практичним і доступним рішенням для навчальних потреб. Оснащений процесором Intel® і вагою всього 1,47 кг, цей 14-дюймовий ноутбук пропонує потужність і мобільність для щоденних завдань. З авторизацією Google для України, він є ідеальним взірцем для сучасних умов навчання та роботи.

«У світі швидких змін і конкуренції, а також стрімкого технологічного розвитку важливо мати партнерів, які рухаються в ногу з часом. Продукти ASUS об’єднують найсучасніші технології та інновації, відображаючи спільне прагнення до вдосконалення бізнес-процесів і надання найкращих рішень для наших клієнтів.

Ми раді розширити нашу співпрацю з ASUS, і бути першим  дистрибутором, який пропонує повний асортимент ноутбуків бренду. Для роздрібу нашим клієнтам доступний найширший асортимент ноутбуків ASUS: від ультрапортативних і потужних ноутбуків серій Zenbook і Vivobook та ігрових моделей серій TUF і ROG до пристроїв лінійки ProArt, що надають унікальні інструменти для митців. Для корпоративного сегмента МТІ пропонує широкий вибір бізнес-ноутбуків ExpertBook, які допоможуть у вирішенні різноманітних бізнес-завдань, а також Chromebook як новітнє рішення для освіти. Все, що нашим партнерам може знадобитись для закриття запитів своїх клієнтів, – у нас тепер є», – відзначив Сергій Яковлєв, комерційний директор МТІ.

Перші партії ноутбуків нових серій ASUS будуть доступні до кінця січня 2024 року, а моделі ASUS Chromebook з’являться в продажу з лютого. МТІ гарантує найшвидшу логістику та найкращі умови для своїх партнерів і клієнтів, надаючи їм можливість бути завжди в потоці інновацій та технологічного розвитку.

Джерело: Пресреліз МТІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.