Дистриб’ютор ІТ-продуктів та комплексних рішень ELKO Ukraine починає постачання продуктів словацької компанії ESET – міжнародного розробника програмного забезпечення та рішень з кібербезпеки для захисту як домашніх користувачів, так і корпоративних мереж, конфіденційних даних малого та середнього бізнесу, великих корпорацій, а також державних структур. Партнерам ELKO Ukraine стає доступним широкий спектр продуктів ESET:

  • для домашнього використання: всебічний Інтернет-захист комп’ютерів, смартфонів, планшетів та Smart-телевізорів, а також батьківський контроль використання мобільних пристроїв дітьми;
  • для державних та корпоративних замовників: комплексні рішення для захисту робочих станцій, серверів та хмарних додатків, а також EDR-рішення, хмарна пісочниця, продукти для двофакторної аутентифікації, шифрування, запобігання витоку даних (DLP) та резервного копіювання.

Крім визнання більш ніж 100 мільйонів користувачів та галузевих експертів з усього світу, таких як IDC, Canalys, Forrester, Radicati та багатьох інших, продукти ESET отримали експертні висновки Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (ГСССЗІУ), що підтверджує високу якість та ефективність даних рішень. Також значною перевагою є локальна цілодобова інформаційна та технічна підтримка в Україні.

Таким чином, завдяки рішенням компанії ESET партнери ELKO Ukraine отримують можливість розширити свій продуктовий портфель та постачати своїм клієнтам продукти для інформаційної безпеки.

Продукти ESET не потребують додаткової презентації – український ринок чудово знає можливості ESET Endpoint Security, ESET Enterprise Inspector, ESET Secure Authentication та багатьох інших продуктів. Тому підписання дистриб’юторської угоди на постачання рішень провідного у своїй області вендора – суттєве посилення нашого портфеля продуктів для кібербезпеки.
Андрій Биков, Керівник напряму «Програмне забезпечення» ELKO Ukraine

В Україні ми продовжуємо слідувати основним цінностям компанії ESET, а саме – розширювати кордони та працювати на результат, щоб допомогти побудувати більш безпечний цифровий світ, де кожному будуть доступні надійні технології кібербезпеки. Договір та тісна співпраця з ELKO Ukraine – це ще один крок для досягнення поставлених цілей та завдань.
Ольга Панасюк, Керівник відділу роботи з партнерами та клієнтами ESET в Україні

Про компанію ESET

ESET – експерт у галузі захисту від кіберзлочинності та цифрових загроз, міжнародний розробник рішень з ІТ-безпеки, провідний постачальник у галузі створення технологій виявлення загроз. Заснована в 1992 році, компанія ESET сьогодні має розширену партнерську мережу та представництва у більш ніж 180 країнах світу. Центральний офіс компанії знаходиться у Братиславі, Словаччина.

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.