Компанія ASBIS досягла найвищого рівня програми NVIDIA Partnership Network в регіоні EMEA. Станом на січень 2022 року статус компанії було офіційно змінено на Elite NPN Partner, що стало новою віхою співпраці з NVIDIA.

В рамках цієї програми, компанію ASBIS визнано Партнером з Інтеграції Рішень у галузі «Обчислювання» за досвід у забезпеченні обчислень з GPU-прискоренням, який сприяє науковим відкриттям та пропонує принципово нові технології в багатьох інших галузях.

«Ми надзвичайно щасливі, що наше партнерство настільки розвинулося за такий короткий проміжок часу. Рівень співпраці та підтримки, яку ми отримали від NVIDIA протягом цих років, був вирішальним для нашого успіху, і ми сподіваємося, що це не останній рівень у наших відносинах!» – сказав Марек Горил, Директор з Маркетингу Продуктів, ASBIS Enterprises PLC.

Програма NPN була спеціально розроблена для компаній, які займаються дистрибуцією IT-рішень (VAD) та має 3 рівні членства, кожен із яких має певний набір вимог і переваг. Найвищий рівень – Elite – вимагає як виконання необхідних порогових показників, так і отримання запрошення від NVIDIA.

У якості партнера рівня Elite, ASBIS буде тісніше співпрацювати з NVIDIA за підтримки призначеної команди управління партнерами, отримає додаткові ексклюзивні переваги, такі як програми раннього доступу та маркетингову підтримку.

Джерело: ASBIS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.