Міністерство економіки України запустило опитування серед підприємців щодо регуляторного навантаження на бізнес. Якщо ви представляєте підприємство і хочете оцінити інструменти держрегулювання – заповнюйте анкету  за посиланням: https://deregulation.online/ 

Отримані відповіді допоможуть оцінити ефективність реформи дерегуляції та спланувати її наступні кроки. 

Нагадаємо, у грудні запрацював новий сайт https://deregulation.me.gov.ua/, який містить повну інформацію про перебіг, досягнення та цілі реформи дерегуляції. 

Ресурс розробляється в межах проєкту EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ, BRDO та Civitta. 

Довідково: 

В Україні триває реформа дерегуляції роботи підприємців. Щоби спростити умови ведення бізнесу, у січні 2023 року Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з дерегуляції, яка вже переглянула 1323 регуляторних інструментів для бізнесу. З них 456 рекомендовано скасувати, 584 – спростити. Станом на 17 січня, скасовано вже 100 інструментів. 

До робочої групи, співголовою якої є Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, увійшли, зокрема, представники міністерств економіки, цифрової трансформації, захисту довкілля та природних ресурсів, юстиції, фінансів, регуляторної служби. До роботи МРГ залучені експерти Офісу ефективного регулювання, Центру економічного відновлення, Центру економічної стратегії, EasyBusiness,  проєкту  EU4business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.