Буде час це все колись “згадати, після довгих збавлених ночей”.Вивчили ми вже звуки пострілів та вибухів всіх типів. Це вже не лякає, як було спочатку. Час рятування родин та імпульсивних дій минає. Триває та розгортається час організованого спротиву ворогам та підтримки життєздатності країни. Переважна більшість з нас не має фахового військового досвіду або досвіду ведення бою, тож маємо використати те, що вміємо робити якнайефективніше для країни на своїх місцях.

Спокійно та сумлінно робимо те, що маємо робити і хай буде те, що буде. Закликаємо наших постачальників до підтримки та розуміння тимчасово жахливих умов життя та діяльності.

У зв’язку зі складною ситуацією в Україні, спричиненою військовою агресією з боку російської тедерації, група дистрибуції ERC докладає та докладе максимум зусиль для виконання зобов’язань перед бізнес-партнерами. Ми налаштовані на подальше ведення бізнесу не лише майже в усіх інших країнах, де ми мали бізнес до 24 лютого 2022 року, а й на поновлення його в Україні.

Ми на своїй Землі, в Україні – від власників компанії до ТОП менеджменту та співробітників і незабаром розпочнемо діяльність ERC ще й з інших локацій в Україні. Вже розпочато технічні та логістичні етапи підготовки до дистрибуційної діяльності на заході України. Майже всі фахівці компанії вже напоготові, багато хто днями прорвався з окупованих територій, багато хто замінив тих, хто вже вступив та був покликаний до лав ЗСУ, Тероборони чи Національної Гвардії. Чимало з нас чекають в величезній черзі резервістів другої та інших хвиль. Єдність, спокій, згуртованість, підтримка – це допоможе професіоналам України на всіх позиціях.

Навіть в ці дні група компаній ERC не припиняє зусиль для часткового відновлення операцій з іншої локації. Триває підготовчий період, необхідний для вирішення логістичних, складських, фінансових, облікових та інших управлінських питань в межах України.

Водночас закликаємо всіх наших бізнес-партнерів, особливо всесвітньо відомих постачальників та їх вертикалі, які досі цього не заявили чи/та не зробили припинити будь-яку діяльність з продажу та післяпродажної підтримки у країні агресорі росії та у її сателіта Білорусі. Відповідно просимо змінити бізнес вертикалі управління та комунікації, які більш не мають вести за будь-якими бізнес-ланцюжками до бізнес-представництв, персон, громадян з росії та Бєларусі.

Згуртовуємось, відновлюємо роботу. Дистанційно та на місцях. Підтримуємо всі сили, які налаштовані на підтримку життєздатності країни. Національний дух буде ще дужчим, коли налаштуємо організовану допомогу постачанням необхідного на волонтерських та інших засадах. Згуртовуємось щосили та сприяємо спільним діям єдиної країни!

Тривожний блиск очей жінок та дітей в ці воєнні ночі налаштовує на дії. День та ніч нас драйвить гнів і злість на ворогів з московщини, з усієї тедерації покидьків та нелюдів. Єдність, спокій, згуртованість, підтримка – це допоможе професіоналам України на всіх позиціях!З повагою, з впевненістю у перемозі над мороком московської орди

Володимир Костенко, CEO ERC

Джерело: ERC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.