УДЦР зібрав поради, щоб інтернет не закінчився в найвідповідальніший момент:

1️⃣крок – відстежити споживання. Для цього можна використовувати як системні налаштування, так і спеціальні програми. Знайти на пристрої функцію “Економія даних”

2️⃣ крок – вимкнути фонове автоматичне оновлення. Деякі програми можуть оновлюватися у фоновому режимі, не попереджаючи користувача. Це може значно збільшити витрати мобільного інтернету.

3️⃣ крок – режим низького споживання трафіку в браузері. Багато сучасних браузерів пропонують вбудовану функцію економії трафіку або “Турбо-режим”.

При її активації всі запити з вашого пристрою відправляться на сервери, створені розробниками браузера. Це дозволить прискорити завантаження сторінок і оптимізувати контент для економії трафіку.

4️⃣ крок – зменшення якості завантажуваного контенту. У більшості популярних сервісів є можливість індивідуального налаштування параметрів перегляду відео або прослуховування аудіо.

5️⃣ крок – встановіть полегшені версії застосунків. Багато популярних застосунків для Android мають альтернативні версії, які займають менше місця на телефоні та споживають менше трафіку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.