Уряд ухвалив рішення про максимальне спрощення усіх митних процедур. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у відеозверненні 18 березня.

«Ми ставимо за мету створити найшвидшу митницю у світі. Жодних паперів на митниці. Без сплати ПДВ, мита та митних платежів одразу після прийняття та набрання чинності змін до митного та податкового кодексів. За декларативним принципом», — зазначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив: той, хто хоче залишатися на загальній системі, сплачує лише ПДВ, при цьому таке оформлення має займати не більше 15 хвилин.

«Ті, хто просто хоче везти товар в Україну без будь-якого митного оформлення, — завчасно заповнюйте ВМД декларацію і проїжджайте. Вантажі їхатимуть через кордон без жодних перешкод. Очікуємо, що Верховна Рада якнайшвидше звільнить від мита та ПДВ всі товари, які сьогодні їдуть в Україну», — додав Прем’єр-міністр.

Крім того, Уряд знімає всі обмеження за програмою «5-7-9». Як підкреслив Денис Шмигаль, будь-який український бізнес, якому потрібна підтримка, зможе отримати кредит за пільговими умовами.

«Відтепер максимальна сума кредиту збільшується до 60 млн грн. На час воєнного стану та ще місяць після його завершення ставка по кредитах буде 0%. Відсотки за тих, хто хоче вести бізнес, сьогодні буде сплачувати держава», — зауважив Глава Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, після воєнного стану відсоткова ставка за цією програмою буде не більше 5%. Прибираються також обмеження, які стосувалися бізнес-плану, робочих місць тощо.

Джерело: Прем’єр-міністр: Ми ставимо за мету створити найшвидшу митницю у світі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.