Транспортно-логістичне підприємство ТОВ «ФТП» стало новим асоційованим членом Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ).

Компанія «ФТП» — провідний оператор на ринку транспортно-логістичних послуг, спеціалізується на міжнародних перевезеннях вантажів та наданні брокерських послуг. Вступ до АПІТУ дозволить підприємству активно взаємодіяти з провідними імпортерами та дистриб’юторами товарів ІТ, споживчої електроніки і електротехніки, що, своєю чергою, дозволить їм удосконалювати свої транспортно-логістичні рішення та вирішувати поточні завдання більш ефективно.

«Уважність до деталей та глибокі знання ЗЕД є ключовими факторами для ефективного функціонування на ринку міжнародної логістики та транспортування вантажів, – вважає генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич. «Тому, ми вітаємо ТОВ «ФТП» як нового члена нашої Асоціації та пишаємося, що наша спільнота матиме у своїх рядах такого професійного та досвідченого гравця. Ми впевнені, що ця взаємодія принесе користь як теперішнім членам АПІТУ, так і компанії «ФТП».

«Ми дуже раді приєднатися до бізнес-асоціації АПІТУ», – сказав керівник ТОВ «ФТП» Євген Окулов. «Членство в асоціації надасть можливість компанії взаємодіяти з провідними імпортерами товарів ІТ, споживчої електроніки і електротехніки в Україні, вивчати їх потреби та допомагати у вирішенні їх транспортних потреб. Ми віримо, що це членство допоможе нам у вдосконаленні наших послуг і забезпеченні найвищої якості транспортно-логістичних рішень для наших клієнтів».

Про АПІТУ

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) веде свою історію з 2004 року, налічує 32 компанії, серед яких найбільші виробники комп’ютерів та програмного забезпечення, споживчої електроніки і електротехніки, дистриб’ютори, роздрібні мережі, системні інтегратори. Асоціація представляє та захищає інтереси галузі у відносинах з державою, сприяє спілкуванню діячів галузі, досліджує та розвиває ринок.

Про «ФТП»

Транспортно-логістичне підприємство ТОВ «ФТП» зареєстроване у 2010 році, є провідним 3PL оператором, а також торговим агентом. Компанія пропонує широкий спектр послуг, включаючи доставку вантажів автомобільним, морським та авіаційним транспортом, митне оформлення, додаткові послуги з консолідації вантажів, страхування, складського управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.