Деякі користувачі часто кладуть мобільний пристрій на переносний комп’ютер під час роботи за другим пристроєм. Робиться це для того, щоб смартфон залишався під рукою: хіба мало, доведеться відповісти на дзвінок або на повідомлення в месенджері.

Так, це дуже зручно. І все ж досвідчені користувачі не радять допускати зіткнення двох вищеназваних пристроїв, повідомляє iTechua.

Річ у тім, що гаджет, який лежить на ноутбуці, може призвести до серйозних проблем. Труднощі можуть виникнути і з мобільником, і з персональним комп’ютером.

По-перше, користувач має бути готовий до появи звукових перешкод під час роботи комп’ютера. Проблема даватиметься взнаки просто перед надходженням дзвінка на смартфон.

По-друге, мобільник почне набагато швидше розряджатися. Річ у тім, що навантаження на пристрій підвищується при знаходженні поруч із ноутбуком.

По-третє, не можна забувати про лаги, які можуть виникнути під час функціонування і комп’ютера, і смартфона. Існує навіть ризик виходу з ладу обох пристроїв.

Таким чином, мобільний гаджет не можна класти на ноутбук. Ба більше, увімкнені пристрої бажано тримати якомога далі один від одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.