Відкрилась реєстрація на серію воркшопів Innovation Driver, які допоможуть налагодити потужну співпрацю між наукою та бізнесом. Запрошують науковців та науковиць, підприємців/иць, авторів та авторок deep-tech стартапів і наукових розробок, інноватори/ок та представників/иць бізнесів. Наука з бізнесом пліч-о-пліч стимулюватиме економічне зростання та відновлення країни.
Воркшопи проводить INSCIENCE та Yes&Design за підтримки EIT Food, який підтримується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT), органом Європейського Союзу.
Серед спікерів – один із найцитованіших науковців світу Юрій Гогоці, американський вчений українського походження в галузі хімії, матеріалознавства, нанотехнологій, директор A.J. Drexel Nanomaterials Institute, США; та Олександр Акименко, підприємець, співзасновник компанії базованій на методі дизайн-мислення “Yes&Design” та “Платформедіа”, яка видає онлайн-журнал platfor.ma. Викладач та член академічної ради Львівської бізнес-школи УКУ. JSK Fellow у Стенфордському університеті.
Участь відкрита за реєстрацією: https://bit.ly/innovationdriver. Кількість місць обмежена.
Серія Innovation Driver складається з трьох воркшопів. Учасники й учасниці дізнаються, як побудувати ефективні зв’язки між наукою та бізнесом за досвідом топ вчених світу, приклади успішної комерціалізації наукових продуктів, як науку використовують для росту бізнесу та створюють технологічні інновації, відомі на весь світ.
“Об’єднання науковців та підприємців може дати хороші результати у вигляді спільних бізнесів та стартапів, і це буде допомагати у реконструкції України. Серією воркшопів я хочу продовжити роботу у цьому напрямку”, – Олена Скирта, партнерка INSCIENCE.
На окремому воркшопі учасник/ці вчитимуться методу дизайн-мислення за моделлю Стенфордської школи. Дизайн-мислення допомагає винаходити інноваційні рішення навіть в умовах кризи.
“Створюючи більше можливостей для співпраці між підприємцями та науковцями, ми підвищуємо шанс створити підривні інновації та проривні технології, які поставлять Україну на інноваційну мапу світу. І допоможуть нам швидше відновитись після війни”, – Катерина Акименко, співзасновниця Yes&Design.
Більше деталей про програму воркшопів у Фейсбук події.
Контакт для медіа: Анастасія Красножон, krasnozhon@inscience.io