4 лютого 2022 в режимі онлайн відбулося засідання Правління АПІТУ. На засіданні були присутні члени Правління: Борис Белянський, Тарас Джамалов, Володимир Костенко, Сергій Красношапка, Євген Маслєнніков, Світлана Самогулова, Олександра Ткаченко; працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Тетяна Руденко.

Правління внесло зміни до Регламенту роботи Правління — чергові засідання Правління проводити в кожен другий четвер першого місяця кварталу, позачергові — за необхідності. Можливості заочного прийняття рішень вирішено розширити з використанням голосування в месенджерах. Інформацію про прийняті рішення розміщувати в 3-денний термін на сайті АПІТУ.

​Вирішено створити Комітет АПІТУ з роздрібної торгівлі, поклавши на нього функції Комітету АПІТУ з ​роздрібної торгівлі та е-комерції, що ліквідовується.

Головам​:​ 

  • Комітету імпортерів АПІТУ — Миколі Фабро, 
  • Комітету АПІТУ з освіти —​ ​Олександрі Ткаченко,
  • Комітету АПІТУ з інтелектуальної власності — Геннадію Сморжевському,​ ​
  • Комітету АПІТУ з технічного регулювання — Ользі Король 

доручено в місячний термін провести засідання Комітетів у їх теперішньому складі, при потребі переформулювати цілі і напрямки роботи комітетів, оновити їх склад, підготувати плани роботи комітетів та подати їх на затвердження Правлінню.

Виконавчій адміністрації доручено інформувати членів АПІТУ щодо роботи комітетів і робочих груп та запросити зацікавлених осіб до участі у роботі комітетів.

Правління ​розглянуло та задовольнило заяви ТОВ «НІСОМІ УКРАЇНА», ТОВ «ЕНСОФ», ІП «ЛОГІН» ​про вихід з АПІТУ.

Наступне чергове засідання Правління заплановане на 14 квітня 2022.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.