Сьогодні, 30 січня, ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) презентував результати дослідження «Середній бізнес в Україні: Terra incognita чи “схований” Mittelstand», метою якого було підвищити обізнаність зацікавлених сторін в Україні та за кордоном про стан, потреби та перспективи розвитку середнього бізнесу в Україні як ключового носія ліберальних цінностей та важливої рушійної сили проєвропейських реформ в Україні. 

Детальніше з результатами досліджень ознайомив присутніх старший науковий співробітник ІЕД Євген Ангел, зазначивши, що до початку повномасштабного воєнного вторгнення Росії найбільшим роботодавцем в Україні був середній та малий бізнес. У 2003 році ІЕД провів дослідження середнього бізнесу. У 2023 році у команди ІЕД виникла ідея повторити дослідження середнього бізнесу, для того, щоб з’ясувати, що змінилось за 20 буремних років розвитку країни.

До участі були запрошені представники бізнесових структур та громадських організацій.

АПІТУ представляв на зустрічі директор Юрій Пероганич. Серед озвучених ним запитань під час панельної дискусії було й питання про наявність де-факто середніх підприємств, які не виглядають такими де-юре через оформлення працівників як фізичних осіб-підприємців з метою зниження податкових зобов’язань.  

Відбувся захід за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.