Асортимент для партнерів компанії Техніка для бізнесу доповнився акумуляторами від Grand Energy Manufacturing Co Ltd для безпечного та стабільного живлення.

Grand Energy Manufacturing Co Ltd / GEM Battery (Китай) вирізняється щомісячною виробничою потужністю до 144 000 кВА/год, що означає випуск близько 120 000 шт. акумуляторів 12V100Ah щомісяця.

Компанія та продукція сертифіковані ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, UL, CE, RoHS, TLC. GEM Battery у власних лабораторіях перевіряє якість своїх продуктів (аналізує склад акумуляторів, перевіряє запас електроенергії готових пристроїв, перевіряє роботу акумуляторів в екстремальних умовах, в тому числі з руйнівними експериментами над ними).

GEM Battery розробляє власні технології для виробництва та постачання свинцево-кислотних акумуляторів із розширеними функціями для широкого діапазону застосувань: в системах UPS і EPS, в системах безпеки та сигналізації, для аварійного освітлення та звуку, для живлення медичного обладнання, для живлення устаткування мобільного зв’язку, телекомунікацій та веж, в системах сонячної та вітрової енергії, в мобільних електростанціях, в електротранспорті (баггі, електричні велосипеди, електротранспорт, самокати тощо), стартерах двигунів мотоциклів.

GEM Battery вирізняються високою енергетичною ємністю, довгим терміном експлуатації, низькою швидкістю розряду та не мають ефекту пам’яті. Порівняно з іншими батареями ці акумулятори швидко заряджаються. При цьому GEM Battery мають менший вплив на довкілля, оскільки вони не містять шкідливих речовин, таких як свинець і кадмій. GEM Battery є надійними та безпечними у використанні, оскільки стійкі до перевантаження, перегріву та короткого замикання.

Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах!

Ми регулярно оновлюємо асортимент, для того щоб пропонувати своїм партнерам сучасні технологічні продукти!

Джерело: Техніка для бізнесу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.