В рамках виставки CES компанія Lenovo представила оновлення ноутбуків сімейства ThinkPad X1: X1 Carbon 10-го покоління, X1 YOGA 7-го покоління та X1 Nano 2-го покоління. Вони створені для співробітників, що працюють віддалено і в офісі, а також професіоналів, які потребують більш високого рівня продуктивності пристроїв, покращених можливостей камери та звуку для повного занурення у спільну роботу.

Нова комунікаційна панель з покращеною камерою та чотирма мікрофонами з діапазоном охоплення 360 градусів доповнена OLED-дисплеями. Також панель має рішення з підтримкою Dolby, включаючи Dolby Voice із новітньою технологією шумоподавлення, для зразкового аудіовізуального супроводу та спільної роботи. ThinkPad X1 оснащені найновішими процесорами Intel Core 12-го покоління з технологією vPro, оперативною пам’яттю LPDDR5, накопичувачами та PCIe Gen 4 та захищені рішенням ThinkShield, доповненим новою технологією комп’ютерного зору (Computer Vision, CV). Технологія CV покращує можливості розпізнавання присутності користувача, пропонуючи більш високу ступінь конфіденційності, простий вхід у систему та найкраще управління енергоспоживанням.

Нова технологія комп’ютерного зору, доступна на деяких моделях останніх ThinkPad X1, працює на базі ІІ-прискорювача NPU (Neural Processing Unit), який генерує метадані з вбудованої камери та працює на основі методів розпізнавання та алгоритмів штучного інтелекту. Технологія пропонує більш інтелектуальну систему розпізнавання присутності людини, яка дозволяє ідентифікувати власника та його намір використати ПК. Залежно від того, хто проходить повз, колега в офісі або кішка вдома, ПК включатиметься і відкриватиме доступ тільки для свого користувача. Ця технологія працює, навіть якщо на обличчі користувача є захисна маска. Щоб заощадити заряд батареї, Computer Vision також може вимикати або затемнювати дисплей, коли власник комп’ютера дивиться убік. Така опція підвищує енергоефективність та рівень конфіденційності під час роботи в громадських місцях.

У новинках встановлені дисплеї, включно з новими варіантами 2,8K OLED для ThinkPad X1 Carbon та 4K OLED для ThinkPad X1 YOGA, а також сертифіковані Eyesafe екрани з низьким рівнем випромінювання синього світла. Їх оснащення включає нову Full HD-камеру зі збільшеним розміром пікселя 1,4 мкм та технологією комп’ютерного зору (опціонально).

Для кращої пропускної здатності в завантажених мережах у новинках є підтримка Wi-Fi 6E, а за відсутності Wi-Fi, можна вибрати з’єднання Cat16 4G LTE або 5G sub-6 WWAN.

Ноутбуки ThinkPad X1 підтримують програму відстеження Tile, тому користувачі можуть знайти свій комп’ютер протягом 14 днів, навіть якщо він вимкнений.

“Лінійка ThinkPad X1 – це вершина нашого дизайну та інженерних ноу-хау. Постійне впровадження інновацій протягом останніх 30 років для того, щоб радувати наших відданих шанувальників, потребує самовіддачі та зосередженості, а також допомоги таких чудових партнерів, як Intel, – сказав Джеррі Парадайз (Jerry Paradise), віце-президент Lenovo за портфелем комерційних продуктів.

Ми надзвичайно раді тому, що були невід’ємною частиною створення ThinkPad і допомогли здійснити революцію у сфері персональних комп’ютерів. Розроблені спільно з Intel, моделі Lenovo ThinkPad X1 Nano, ThinkPad X1 Carbon та ThinkPad X1 YOGA будуть відповідати вимогам до ноутбуків на базі Intel Evo. можливо завдяки апаратним характеристикам Intel та основним цільовим показникам у галузі продуктивності, швидкого відгуку, миттєвого включення, тривалої автономної роботи, швидкої зарядки та “розумної” взаємодії”, – сказав Джош Ньюман (Josh Newman), віце-президент та генеральний директор підрозділу мобільних інновацій Intel.

Джерело: Компьюторное обозрение

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.