Компанія Microsoft представила нову категорію персональних компʼютерів з функціями штучного інтелекту, прагнучи впровадити нові технології в продукти свого бізнесу та конкурувати з Alphabet і Apple.

  • Генеральний директор компанії Сатья Наделла представив компʼютери Copilot+, заявивши, що вони будуть продаватися компанією та низкою виробників, включаючи Acer і Asustek Computer.
  • Нові компʼютери, здатні виконувати більше ШІ-завдань без звернення до хмарних центрів обробки даних, вони коштуватимуть від 1000 доларів США, а постачання розпочнеться 18 червня.
  • Можливість обробки даних штучного інтелекту безпосередньо на компʼютері дозволяє Copilot+ включати функцію під назвою Recall. Вона відстежує все, що відбувається на компʼютері, від перегляду веб-сторінок до голосових чатів, створюючи історію, що зберігається на компʼютері. Користувач може її знайти, коли йому потрібно згадати щось, що він зробив, навіть через кілька місяців.
  • Компанія також продемонструвала свого голосового помічника Copilot, який діє в режимі реального часу.
  • Очільник відділу споживчого маркетингу Microsoft Юсуф Мехді заявив, що компанія очікує, що наступного року буде придбано 50 млн компʼютерів зі штучним інтелектом. На прес-конференції він сказав, що швидші ШІ-помічники, які працюють безпосередньо на ПК, стануть «найвагомішою причиною для оновлення вашого ПК за довгий час».
  • Керівники Microsoft також заявили, що GPT-4o, новітня технологія від виробника ChatGPT компанії OpenAI, буде доступна як частина Copilot.
  • Microsoft також представила нове покоління планшета Surface Pro і ноутбука Surface з підтримкою чипів Qualcomm на базі Arm Holdings. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.