intel-ces-news-elko

Як повідомляється на сайті компанії ELKO, новинки сімейства Intel Core 12-го покоління – 28 мобільних та 22 десктопних моделей – стануть основою потужних ігрових рішень, ноутбуків та десктопів для креативних завдань, корпоративних систем і застосунків інтернету речей.

 • Intel анонсувала мобільні процесори Intel® Core™ 12-го покоління, виготовлені з використанням норм технологічного процесу Intel 7, та представила флагманську модель нової серії H – Intel® Core™ i9-12900HK для ігрових платформ.
 • Intel представляє нові процесори Intel Core 12-го покоління для настільних систем з розрахунковою тепловою потужністю 65 Вт та 35 Вт, які забезпечують оптимальне масштабування ресурсів та продуктивності для ігор, а також творчих і професійних завдань.
 • Intel розповіла про характеристики майбутніх мобільних процесорів Intel Core 12-го покоління серій U та P, які стануть основою для ультратонких та легких ноутбуків.
 • Intel поділилася інформацією про оновлення платформи Intel® Evo™, включаючи покращені технічні характеристики та нову версію показників досвіду користувача (KEI), яка враховує інтелектуальні можливості для спільної роботи.
 • Intel презентувала нові рішення платформи Intel vPro® – Intel vPro® Essentials та Intel vPro® Enterprise, створені для бізнесу будь-якого масштабу – від малого підприємництва до великих корпоративних структур.

На виставці CES 2022 Intel представила нові мобільні процесори Intel Core 12-го покоління, що були розроблені на основі гібридної архітектури та забезпечують приріст продуктивності до 40% порівняно з попереднім поколінням. Усього представлено двадцять вісім моделей з широким набором функцій для створення ноутбуків з визначними обчислювальними можливостями для роботи у будь-який час із будь-якого місця.

Крім того, разом з доповненнями модельного ряду процесорів Intel Core 12-го покоління для настільних систем, була представлена наймасштабніша на сьогоднішній день лінійка процесорів компанії для споживчого та комерційного секторів, а також для ринку інтернету речей (Internet of Things, IoT) та периферійних обчислень.

“Нова продуктивна гібридна архітектура Intel дозволяє прискорити темпи впровадження інновацій, а також наблизити майбутнє обчислень”, — сказав Грегорі Брайант (Gregory Bryant), виконавчий віце-президент Intel і генеральний менеджер підрозділу Client Computing Group. – З випуском мобільних процесорів Intel Core 12-го покоління ми відкриваємо нові можливості та встановлюємо стандарти продуктивності».
Представляємо мобільні процесори Intel Core 12-го поколінняЗ анонсом нових мобільних процесорів Intel Core 12-го покоління серії H, включаючи флагманську модель Intel Core i9-12900HK для високопродуктивних ігрових платформ, Intel представляє свої продуктивні рішення для портативних пристроїв.

Завдяки поєднанню продуктивних (Performance, P-ядра) та енергоефективних (Efficient, E-ядра) ядер з технологією Intel Thread Director для інтелектуального розподілу робочих навантажень, новий процесор Intel Core i9-12900HK забезпечує значний приріст продуктивності в однопотокових і багатопотокових задачах.
Нові процесори серії H, що виготовлені із застосуванням норм технологічного процесу Intel 7, пропонують:

 • Роботу на частоті до 5 ГГц, до 14 обчислювальних ядер (6 P-ядер та 8 E-ядер) та до 20 обчислювальних потоків, що забезпечує Intel Core i9-12900HK відмінні показники продуктивності порівняно з попереднім поколінням Intel та рішеннями конкурентів.
 • Висока швидкодія у сучасних іграх та програмах для створення контенту. Нові процесори Intel Core серії H 12-го покоління забезпечують до 28% більш високу швидкість ігор порівняно з флагманським процесором Intel Core i9-11980HK попереднього покоління. Процесори Intel Core 12-го покоління серії H також краще підходять для вирішення завдань при створенні контенту: користувачі можуть помітити приріст продуктивності до 43% при 3D-рендерингу в порівнянні з процесорами попереднього покоління.
 • Вперше в мобільних процесорах серії H реалізовано широку підтримку модулів пам’яті DDR5/LPDDR5 та DDR4/LPDDR4 зі швидкістю до 4800 MT/с (мільйонів транзакцій за секунду).
 • Майже втричі швидке бездротове підключення з використанням спеціальних високошвидкісних каналів без перешкод від попередніх стандартів Wi-Fi. Завдяки інтегрованій бездротовій технології Intel® Wi-Fi 6E (Gig+), користувачі можуть працювати та навчатися, не виходячи з дому, а також насолоджуватися плавним високоякісним потоковим мовленням.
 • Підтримка інтерфейсу Thunderbolt™ 4 зі швидкістю передачі даних до 40 гігабіт в секунду та можливістю підключення до ПК кількох 4K-моніторів та периферійних пристроїв.
desktop-12gen-intel

Нові мобільні процесори Intel Core 12-го покоління серії H призначені для геймерів-ентузіастів, творців контенту та професійних розробників, які вважають за краще використовувати в дорозі ноутбуки з продуктивністю рівня настільних ПК. Системи на базі нових процесорів будуть доступні з лютого 2022 року.

До розширеного мобільного сімейства Intel Core 12-го покоління також увійшли нові процесори серій U та P. Процесори серії P з розрахунковою тепловою потужністю 28 Вт призначені для продуктивних тонких та легких ноутбуків. У їх конфігураціях представлено до 14 ядер та 20 обчислювальних потоків та інтегрована графіка Intel® Iris® Xe. Процесори серії U з розрахунковою тепловою потужністю від 9 Вт до 15 Вт оптимізовані під сучасні тонкі та легкі форм-фактори, які OEM-виробники випускатимуть у 2022 році, включаючи складні моделі, ноутбуки-трансформери, рішення «два в одному» та інші.

Мобільні процесори Intel Core 12-го покоління серій U і P, створені для виконання безлічі щоденних завдань, продуктивної роботи бізнесу та ігор у форматі Full HD, будуть доступні в першому кварталі 2022 року, у тому числі як складова пристроїв з підтримкою операційних систем Windows та Chrome.
Поповнення сімейства процесорів Intel Core 12-го покоління для настільних ПК та нові можливості платформиIntel оголошує про розширення лінійки Intel Core 12-го покоління для настільних систем двадцятьма двома новими моделями різної продуктивності – від Intel Core i9 до Pentium та Celeron. Ці процесори з розрахунковою тепловою потужністю 65 Вт та 35 Вт забезпечують масштабовані ресурси та високу продуктивність для ігор, творчості і робочих завдань. Intel також анонсувала нові системи охолодження Intel Laminar для процесорів з тепловиділенням 65 Вт.

Крім того, компанія представила нові набори логіки Intel H670, H610 і B660 для клієнтських систем. Нові чипсети забезпечують багато можливостей платформи серії Z, такі як лінії PCIe 4.0, інтегрований бездротовий інтерфейс Intel Wi-Fi 6E (Gig+) та технологія Intel® Volume Management Device (VMD) для управління накопичувачами SSD NVMe.
Нові можливості для мобільних обчислень із Intel EvoВипуск мобільних процесорів Intel Core 12-го покоління також знаменує оновлення платформи Intel Evo для ноутбуків та інших портативних пристроїв, верифікованих на відповідність третьої редакції ключових показників досвіду інноваційної програми Project Athena. Очікується, що понад 100 моделей з мобільними процесорами Intel Core 12-го покоління – включаючи нові системи зі складними дисплеями та перші пристрої на базі серії H додатково до серій U та P – будуть верифіковані Intel Evo. Більшість із них будуть доступні для придбання у першій половині 2022 року.

У третій редакції специфікацій Intel Evo існуючий список критеріїв, таких як швидкодія, реальний час автономної роботи, миттєве пробудження та швидке заряджання, був розширений додатковим набором системних вимог та тестів, щоб забезпечити інтелектуальні можливості для спільної роботи. Ці вимоги дозволяють підвищити ефективність взаємодії у застосунках для відеоконференцій за рахунок таких технологій як придушення фонового шуму із застосуванням ШІ, інтегрований бездротовий інтерфейс Intel Wi-Fi 6E (Gig+), набір програмних інструментів Intel® Connectivity Performance Suite та додаткові ефекти візуалізації зображення камери з ШІ-прискоренням.

Для розширення можливостей використання додаткового обладнання Intel повідомляє про запуск програм Engineered for Intel® Evo™ та Intel® Evo™ vPro®. Вони спрямовані на створення наскрізних рішень для додаткових пристроїв з інтерфейсами Thunderbolt™ та Bluetooth за підтримки Intel у рамках спільної розробки та тестування.

mobile-12gen-intel

Платформа Intel vPro: створена для бізнесу будь-якого масштабуПротягом понад 15 років Intel задає стандарти апаратної безпеки та продуктивності. Сьогодні компанія представляє нові версії платформи Intel vPro® з метою забезпечити підприємствам гнучкий підхід до вирішення завдань бізнесу з використанням переваг та продуктивності процесорів Intel Core 12-го покоління.

 • Intel vPro Enterprise: повнофункціональна обчислювальна платформа корпоративного рівня з високим рівнем безпеки та стабільності і сучасними можливостями управління для підприємств будь-якого масштабу. Платформа підтримує операційну систему Chrome завдяки підтримці Intel vPro® Enterprise for Chrome.
 • Intel vPro у виконанні Intel Evo Design: платформа надає поєднання переваг Evo та vPro для професіоналів, яким потрібні широкі можливості на мобільних пристроях.
 • Intel vPro Essentials: платформа для задоволення потреб малого бізнесу у базових обчислювальних ресурсах із вбудованими функціями безпеки та підвищенням продуктивності, включаючи базові можливості керування ПК.

З приводу замовлення продукції компанії Inel звертайтесь до менеджерів офіційного постачальника ELKO Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.