Іспанський футбольний клуб «Барселона» уклав чотирирічне партнерство з Hewlett Packard Enterprise (HPE), за яким передові мережеві та хмарні можливості технологічного гіганта будуть вбудовані в оновлений стадіон «Камп Ноу» та пов’язаний комплекс «Espai Barça».

Контракт:

  • HPE буде офіційним партнером Espai Barça з технологій «edge-to-cloud» до 30 червня 2028 року.
  • Мережеві, хмарні та обчислювальні можливості будуть використовуватися для забезпечення аналітики даних у режимі реального часу та надання персоналізованих послуг вболівальникам на всіх об’єктах комплексу.
  • HPE також використовуватиме приватну інфраструктуру 5G на стадіоні, щоб підтримувати понад 100 000 глядачів.
  • Заплановані послуги включають застосування віртуальної реальності (VR) та гейміфікації для вболівальників.

Проєкт Espai Barça передбачає модернізацію та розширення стадіону «Камп Ноу» до 105 000 місць, а також реконструкцію навколишніх об’єктів. «Барселона» також сподівається зібрати більше цінних даних про своїх вболівальників.

«Партнерство з HPE є кроком до створення безпечного та цифрового середовища для Espai Barça. Їх великий досвід у підключенні та хмарних технологіях означає, що ми зможемо запропонувати нашим вболівальникам, прихильникам персоналізований досвід, таким чином значно покращивши їх взаємодію з клубом у дні матчів на Spotify Camp Nou, а також під час різних заходів, які будуть проводитися організовано на майбутній території».

Юлі Гую, Віце-президент з маркетингу ФК «Барселона».

Джерело: distri.mti.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.