Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela відзначила нагородами такі компанії – члени АПІТУ: SI BIS, ERC, ELKO.

ELKO:

“Дуже приємно отримати визнання своєї роботи, адже наша співпраця з Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela почалася не так давно і за короткий проміжок часу ми досягли помітних успіхів.

Варто сказати, що у сфері дистриб’юції зростання можливе лише за умови стратегічного підходу до ведення бізнесу. Надання VAD послуг, ефективний маркетинг, розвиток партнерських відносин, як з виробником так і з партнерами – це далеко не повний перелік комплексу обов’язкових активностей. Також ми відстежуємо технологічні тенденції та адаптуємо асортимент обладнання під потреби замовника, утримуємо лояльність партнерів і ефективно управляємо логістичними процесами – кожна з цих складових відіграла важливу роль у досягненні нашого зростання.

Дякуємо Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela за довіру і підтримку та продовжуємо досягати нових висот!”

ERC:

“ERC отримала звання найкращого дистриб’ютора HPE 2023 року. Визнання від Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela не лише підтверджує високий професіоналізм і сталий розвиток нашої команди, яка орієнтована на допомогу та підтримання партнерів, але й засвідчує незмінну відданість партнерам і клієнтам.

Наша місія полягає не лише в наданні найліпших рішень і сервісу, а й створенні міцних, довготривалих відносин із кожним партнером. Цей успіх надихає нас не зупинятися на досягнутому й надалі розвивати стратегії співпраці, інвестуючи у гідну якість обслуговування та інноваційні рішення, адже отримана нагорода є яскравим свідченням ефективності нашого підходу.

В ERC ми пишаємося тим, що можемо спільно з HPE робити свій внесок у розвиток технологій і допомагати партнерам досягати нових вершин. Розуміємо, що цей успіх – результат спільної праці, підтримки та довіри партнерів, тож щиро вдячні HPE за це визнання.

Дякуємо кожному, хто довіряє нам свій бізнес. Ваша підтримка та віра є тим фундаментом, на якому ми будуємо наше майбутнє. Разом ми можемо досягти більшого!”

SI BIS:

“Зростання року! Саме так відзначив Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela досягнення компанії SI BIS у 2023 році!

Багаторічний досвід технічної команди SI BIS, інноваційні технології Аruba та HPE, всебічна довіра замовників з різних галузей сприяли отриманню цієї важливої для нас відзнаки.

Дякуємо, Партнере #HPE за віру, підтримку та мотивацію у впровадженні кращих ІТ-рішень!

Нагадаємо, що компанія SI BIS вже понад 20 років успішно впроваджує мережеві та інфраструктурні рішення, має досвід у проведені аудитів мереж, інфраструктури та програмних рішень, а також надає сервісні послуги з технічної підтримки ІТ-інфраструктури, робочих місць та додатків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.