Комерційним директором ELKO Ukraine став Олександр Залужний, який до цього очолював відділ продажу компанії. ELKO працювала без комерційного директора з лютого 2022 року, після болісної втрати Юлії Ратушної.

Zaluzhnyi_Oleksandr_bw

Олександр Залужний вже більше двадцяти років працює у дистриб’юції та роздрібній торгівлі комп’ютерною технікою і мобільними телефонами. Він має значний досвід роботи у продажу IT продукції як зі сторони дистриб’ютора та вендорів, так і з боку партнерів.

На новій посаді перед Олександром стоїть завдання підтримати зростання долі ринку компанії та підвищити рівень взаємодії з партнерами. Також пріоритетними цілями є зміцнення зв’язків між структурними підрозділами організації та оптимізація робочих процесів.

Скажу відверто, я з хвилюванням прийняв цей виклик, адже посада комерційного директора у ELKO Ukraine – це величезна відповідальність. Проте, це ще й велика можливість втілити мій досвід та напрацювання для досягнення бажаного результату. Звичайно, що як дистриб’ютор, ми продовжимо працювати над розвитком продуктового портфеля та якістю сервісів. З однієї сторони, ми формуємо асортимент, опираючись на останні тренди та цікаві пропозиції вендорів, а з іншої, уважно слідкуємо за потребами партнерів і надаємо відповідні сервіси. Для нас дуже важливо не тільки відчувати попит, але й формувати його, пропонуючи споживачам інноваційні та корисні продукти.

У реалізації наших амбітних планів я дуже розраховую на команду ELKO, об’єднану спільними цілями та дружніми, проте виваженими відносинами. Я повністю розділяю цінності компанії і вважаю, що правильно налагоджена внутрішня комунікація допомагає нам бути сильнішими та робить нас ближчими для партнерів. 

Олександр Залужний
Комерційний директор ELKO Ukraine

В один день з початком повномасштабного нападу на Україну важка хвороба забрала нашу колегу Юлію Ратушну, тож у воєнний час ми залишились без комерційного директора. Займатися кадровими питаннями такого рівня було неможливо. У форс-мажорних обставинах ми повністю сфокусувались на безпеці співробітників та їх родин, забезпеченні робочих процесів і на підтримці ЗСУ. Я вважаю, що ELKO Ukraine гідно пройшла це випробовування. Важливо, що нам вдалося зберегти команду співробітників у повному складі та одними з перших на ринку відновити роботу. Важливу роль у забезпеченні роботи компанії у цей складний час відіграв Олександр Залужний, проявивши себе як сильний менеджер, ефективний організатор та надійна людина. Тож рішення про призначення було абсолютно логічним і природним. Впевнена, що Олександр Залужний на посаді комерційного директора допоможе реалізувати потенціал нашої команди та досягне значних успіхів у розвитку компанії. 

Анжеліка Рубєжова
Директор ELKO Ukraine

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.