Продуктовий портфель ELKO Ukraine поповнився рішеннями японської компанії Trend Micro – світового лідера у сфері кібербезпеки, який обслуговує сотні тисяч клієнтів у різних сферах бізнесу.

Інноваційні рішення Trend Micro для споживачів, підприємств та урядових організацій забезпечують багаторівневу безпеку центрів обробки даних, хмарних середовищ, мереж і кінцевих точок. Продукти компанії працюють разом, щоб безперешкодно обмінюватися інформацією про загрози та забезпечувати пов’язаний захист від загроз із централізованою видимістю та контролем, що забезпечує кращий та швидший захист. Завдяки понад 7000 співробітників у більш ніж 65 країнах та найсучаснішій у світі розвідці глобальних загроз, Trend Micro дає можливість організаціям захистити свій шлях до хмарних сховищ.

Продукти компанії Trend Micro використовуються для організації безпеки гібридних хмарних середовищ, кібербезпеки мереж, захисту користувачів, виявлення кіберзагроз та реагування на них. Завдяки десятиліттям роботи у галузі безпеки, дослідженням глобальних загроз і безперервним інноваціям, платформа кібербезпеки від Trend Micro захищає понад 500 000 організацій і понад 250 мільйонів осіб у хмарах, мережах, пристроях і кінцевих точках по всьому світу.

 

 Надійна партнерська мережа ELKO, безумовно, забезпечить нам більш якісне проникнення на ринок, що необхідно для повної реалізації нашого потенціалу продажів. Ми впевнені, що потужні регіональні зв’язки ELKO та глибоке розуміння бізнесу допоможуть вплинути на нашу позицію на ринку України

Василь Діденко, Регіональний директор з продажів Trend Micro в Україні

Рішення Trend Micro забезпечують централізовану видимість для кращого та швидшого виявлення та реагування, а також потужний набір передових методів захисту від загроз, оптимізованих для таких середовищ, як AWS, Microsoft і Google. Серед основних продуктів, що стали доступними партнерам ELKO Ukraine:

  • TREND MICRO CLOUD ONE
  • TREND MICRO WORKFORCE ONE
  • TREND MICRO NETWORK ONE
  • TREND MICRO VISION ONE
  • TREND MICRO SERVICE ONE

 Продукцією Trend Micro вже традиційно цікавляться компанії, що організовують кібербезпеку, проводячи цифрову трансформацію бізнесу, адже рішення цього шанованого виробника є технологічними лідерами у своєму сегменті. Також варто наголосити, що у період воєнного положення ми надаємо безкоштовні ліцензії на рішення Trend Micro 

Роман ЧорненькийКерівник напрямку інформаційної безпеки ELKO Ukraine

У рамках цього партнерства ELKO використовуватиме свою дистриб’юторську мережу, щоб просувати та розповсюджувати весь спектр рішень Trend Micro для кібербезпеки і хмарних технологій великим, середнім та малим організаціям із різних галузевих вертикалях в Україні.

Для формування пулу необхідних продуктів Trend Micro звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.

Про компанію Trend Micro

Trend Micro — японська компанія-розробник програмного забезпечення для кібербезпеки. Штаб-квартира компанії знаходиться у Токіо, а регіональні представництва – у Європі, Азії та Америці. Trend Micro є розробником програмного забезпечення для захисту серверів і хмарних засобів, рішень для забезпечення кібербезпеки великого, середнього та малого бізнесу, а також продуктів для захисту домашніх користувачів. Продукти Trend Micro використовуються для захисту хмарних середовищ та віртуальної безпеки для клієнтів VMware, Amazon AWS, Microsoft Azure та vCloud Air.

Про компанію ELKO

ELKO Group – один із найбільших дистриб’юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників та пропонує широкий спектр продуктів, рішень та сервісів понад 10 000 партнерів у 10 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group розташований у Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.