Компанія ELKO Ukraine – дистриб’ютор ІТ-продуктів, споживчої електроніки та комплексних рішень, отримала статус Micro Focus Platinum Distributor, який забезпечує доступ до повного пакету продуктів Micro Focus та надає переваги ключового гравця цифрової трансформації.

Micro Focus Platinum Distributor – це статус у рамках оптимізованої партнерської програми, що є уніфікованою платформою для спрощення взаємодії з партнерами. Програма розроблена для використання «чотирьох основних стовпів цифрової трансформації», до яких входять корпоративні DevOps, гібридне управління ІТ, безпека, ризики та управління і прогнозна аналітика. 

 Ми дуже вдячні нашому стратегічному партнеру компанії Micro Focus за максимальну оцінку нашого співробітництва. Статус Micro Focus Platinum Distributor допоможе нам підвищити ефективність, а також забезпечить нашим клієнтам і партнерам можливість ефективніше використовувати наше портфоліо рішень і продуктів 

Роман Чорненький, керівник напрямку Інформаційної безпеки ELKO Ukraine

ELKO, в якості офіційного дистриб’ютора комплексних рішень з кібербезпеки Micro Focus в Україні, надає партнерам усі необхідні ресурси для успішного розвитку бізнесу:

  • активну підтримку в питаннях захисту інвестицій партнера у проекті;
  • бізнес-кейси та рекомендації з розвитку бізнесу;
  • якісну логістику;
  • можливість придбати сервісну підтримку і отримати консультації інженерів;
  • демо-ліцензії;
  • допомогу у проведенні пілотів і при проектуванні;
  • навчання співробітників компаній-партнерів;

та багато іншого.

Детальніше про продукти Micro Focus>>

Про компанію Micro Focus

Micro Focus – один з ключових гравців у галузі програмного забезпечення корпоративного рівня з кібербезпеки і комплексного стороннього захисту даних на всіх рівнях. У портфелі компанії є рішення для DevOps, побудови гібридної ІТ-інфраструктури, прогнозної аналітики, комплексної ІТ-безпеки, керування ризиками та ІТ-інфраструктурою підприємств, що дозволяють захистити корпоративні дані, застосунки, користувачів та інші найважливіші активи підприємств, забезпечуючи їх успіх та інноваційність.

Джерело: ELKO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.