Компанія Gartner випустила оновлений звіт щодо рішень для захисту кінцевих точок – Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms. Trend Micro є лідером у цьому дослідженні.

Керівник напряму інформаційної безпеки ELKO Ukraine Роман Чорненький проаналізував звіт Gartner та підготував свої висновки.

“Ми, як дистриб’ютор, постачаємо в Україну рішення компанії Trend Micro, яка в цьому році відсвяткує своє 35-ти річчя від дня заснування та рішення якої майже два десятки років поспіль визнаються лідером дослідження Gartner Magic Quadrant for EPP.

У дослідженні Gartner хотілося б звернути особливу увагу на інвестиції в кібербезпеку. Компетентний спеціаліст з інвестування, перед тим як давати поради, буде цікавитися метою інвестицій та терміном, за який ви розраховуєте досягти дану мету.

Рішення класу ЕРР є ключовим для побудови стійкої системи кібербезпеки. Тому, вибираючи рішення на ринку, слід розуміти, що це інвестиція у побудову захисту на довгий термін. Технології розвиваються швидше, ніж бюджетні можливості та наявність компетентних спеціалістів в компанії, то ж організаціям треба перестати бігти за новими технологіями або сфокусуватися на них, заклавши цикл експлуатації 5 років.

Сьогодні технології, на яких фокусуються замовники – це рішення класу XDR, саме на консолідацію рішень захисту слід приділяти увагу, окрім технічних характеристик продуктів. Це підтверджує нещодавнє дослідження Gartner, Inc., яке показало, що 75% організацій здійснюють консолідацію постачальників безпеки у 2022 році.

Всі лідери у даному досліджені мають функціонал XDR. По висновкам Gartner десь він більш зрілий, десь менш. Але зараз замовникам слід розглядати свій шлях побудови системи над консолідацією рішень в рамках розвитку платформи XDR. Саме XDR здатна справлятися з «людською нерозумністю», а разом з SIEM/SOAR дозволить зосередитися на автоматизації процесів безпеки”.

Gartner_2022_Magic_Quadrant_for_Endpoint_Protection_Platforms

Source: Gartner (December 2022)

Gartner звернув увагу на сильні сторони Trend Micro:

  • Trend Micro отримала дуже високі оцінки за широту своїх пропозицій і той факт, що, крім основних платформ EDR та XDR, компанія забезпечує управління пристроями та додатками, підтримку мобільних та промислових систем управління, DLP, безпеку зберігання та послуги з захисту ізольованого програмного середовища у відокремленій мережі.
  • Trend Micro підтримує широкий спектр варіантів Linux та застарілих серверних платформ. Крім того, він підтримує інтеграцію зі своїм спільним підприємством TXOne, яке займається захистом операційних технологій та кінцевих IoT-точок.
  • Trend Micro представила рішення для управління поверхнею атаки, орієнтоване на виявлення та внесення даних про ризики поверхні атаки до інформаційної панелі кількісних ризиків на рівні організації.
  • Trend Micro отримала високі оцінки загальної життєздатності. Ця публічна компанія, зареєстрована на Токійській фондовій біржі, має глобальне охоплення, постійну клієнтську базу та стійкі фінансові показники.
  • Інтеграція рішень Trend Micro у платформу XDR є найпоширенішою на ринку серед її власних продуктів.

 Trend Micro – це єдиний виробник з квадранту лідерів на ринку, що пропонує рішення, які можуть бути розгорнуті в хмарі та/або розгорнуті локально в дата-центрі компанії. Так, «озеро даних» та функціонал XDR, може бути «заземленим» у замовника та працювати без доступу до глобальної мережі! у випадку, коли такий доступ обмежений. Це питання актуально для державних органів та захисту критичної інфраструктури України. 

Джерело: ELKO Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.