Об`єднавши зусилля з Американською торговельною палатою (AmCham), до якої входять сотні успішних підприємств та компаній по всьому світу, Держмитслужба планує втілювати нові підходи у створенні сприятливих умов для бізнесу. 

Представники такого рівня можуть оцінити, що необхідно для забезпечення умов ведення бізнесу та які перспективи розвитку підприємництва в Україні.

Партнерство було закріплене під час зустрічі очільника Держмитслужби Сергія Звягінцева та Президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера шляхом підписання Меморандуму, який передбачає ряд спільних ініціатив, зокрема:

інформаційне співробітництво

вдосконалення нормативно-правових актів

імплементацію світового досвіду.

“Результат консолідації зусиль митниці та бізнесу, спрямованих на розвиток конкурентоспроможної економіки, створить прозорі правила гри для усіх учасників ринку, підвищить інвестиційну привабливіcть України, навіть попри війну та її наслідки”, – зауважив Сергій Звягінцев. 

Сторони також дійшли згоди, що питання, які стосуються розвитку митних органів у контексті євроінтеграції, мають бути якнайшвидше вирішені, розглянуті та підтримані усіма заінтересованими сторонами.

«Питання митної справи завжди були важливими для компаній-членів Американської торговельної палати в Україні. Комітет Палати з питань митної політики об’єднує провідних фахівців у митній сфері та працює задля сприяння розвитку митного законодавства, яке було б простим, сучасним та оптимальним. Компанії продовжують працювати, інвестувати, брати активну участь у відбудові, тому прозора та ефективна робота митних органів є важливим елементом у цих процесах», – зазначив Андрій Гундер.

Дякуємо команді AmCham і сподіваємося на дієву співпрацю та результативний діалог!

Джерело: ДМСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.