ERC долучається до міжнародної інформаційної кампанії DO NOT sponsor murder з бойкотування російських та білоруських товарів та компаній та закликає всіх бізнес-партнерів та всю спільноту до цього!

  • росія — синонім слова «вбивця»
  • тисячі мирних українців та їх дітей вбиті агресорами – рашистськими військовими з московії в цій війні, яка триває. Кількість нових жертв серед цивільного населення зростає з причин мерзотних воєнних злочинів росії – країни вбивць, брехунів та ворів
  • Білорусь вже зарекомендувала себе «пасивним співорганізатором» війни проти України, адже наступи російських мародерів та вбивць регулярно здійснюються з її територій

Мати будь-які бізнес-зв’язки з росією та білоруссю — це величезний удар репутації та фактична мовчазна підтримка політики агресорів проти України. Щоб допомогти бізнесу тут та в інших країнах за кордоном бойкотувати російські та білоруські товари та послуги українські державні відомства запустили міжнародну інформаційну кампанію DO NOT sponsor murder. Головна ідея проєкту полягає у:

  • донесенні до іноземного бізнесу важливості бойкотування російських та білоруських товарів та послуг
  • сприянні швидкому та масштабному падінню економіки країн-агресорівзаміні російських та білоруських товарів та послуг на товари та послуги країн, що виступають проти війни в Україні, або ж в знак підтримки до економіки України — на українські.

Долучайтесь!

Джерело: ERC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.