Є багато вагомих причин для вступу в АПІТУ

Вплив на законодавство та політику держави шляхом участі у громадських колегіях , радах при профільних міністерствах та відомствах. Асоціація представлена при багатьох державних органах – Кабінеті Міністрів України, Мінцифрі, Держмитслужбі, Держінформнауки, НКРЗ, має зв’язки з профільними комітетами Верховної Ради України. Асоціація також співпрацює з технічними комітетами стандартизації. Позиція асоціації враховується цими органами як консолідований голос ІТ-галузі!

Правова допомога Членам Асоціації. Асоціація, зокрема, допомагає у прискоренні повернення заборгованості, яку мають державні органи перед компаніями – Членами Асоціації у рамках державних закупівель! В рамках Асоціації працюють Комітет імпортерів, Комітет з освіти, Комітет з технічного регулювання, Комітет з інтелектуальної власності. Робота в спеціалізованих комітетах АПІТУ сприяє спільному вирішенню галузевих проблем, відпрацюванню проектів нормативних актів.

Е-Бюлетень та сайт асоціації. Члени асоціації отримують 1 раз на тиждень електронною поштою бюлетень, який містить огляд новин законодавства, інформацію про діяльність АПІТУ, інформацію про зустрічі й рішення органів асоціації, публічну позицію асоціації щодо правових норм та їх проєктів, новини компаній-членів АПІТУ, а також інші події та питання, цікаві для ІТ-індустрії. Члени асоціації мають можливість безплатної реклами своїх продуктів на сайті асоціації, а також можливість довести свою інформацію до інших членів через е-бюлетень!

Список Членів асоціації Сторінка зі списком кваліфікованих компаній – Членів асоціації є однією із найбільше відвідуваних на сайті. Зважаючи на членство асоціації в державному Реєстрі галузевих об’єднань виробників, імпортерів та експортерів України, інформація про Членів асоціації доступна також на сайті Міністерства економіки України. Ці сторінки є у вільному доступі і їх переглядають Ваші теперішні та майбутні клієнти та партнери!

Логотип асоціації Логотип АПІТУ використовується виключно Членами асоціації. Логотип АПІТУ можна використовувати на бланках своїх підприємств, спорудах, транспортних засобах, вивісках, виробах і друкованій продукції рекламного характеру. Члени АПІТУ можуть використовувати логотип АПІТУ поруч із власним логотипом. Логотип АПІТУ є своєрідним знаком якості компанії!