Ви є тут

В АПІТУ

Про проблеми з оформленням санітарно-епідеміологічних висновків

Асоціація підприємств інформаційних технологій України звернулася до Кабінету Міністрів України щодо нагальної проблеми з оформленням санітарно-епідеміологічних висновків.

Згідно з чинним законодавством висновки санітарно-епідеміологічної експертизи необхідно оформлювати на всі товари, що вводяться в обіг (включаючи запасні частини до приладів). 

Класифікатор: 

Сьогодні в музеї історії Києва

16716131_1308445122545278_2873849023502661944_oНеурочиста передача дуже корисного прострою Lesko Kromplitz від спеціального фонду членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України - АПІТУ (ПК-моноблок Apple A1419 iMac 27" Retina 5K QC i5 3.3GHz/8GB/1TB/AMD Radeon R9 M290 2GB).

Ми намагалися зробити технічну та організаційну підготовку виставок та матеріалів легшою та ефективною. Якісний інформаційний продукт, котрий буде цікавий громаді, неможливо зробити «на колінах», тому необхідна якісна техніка, яка дозволятиме контролювати увесь процес відбору, обробки фотографій та фотоальбомів.

Promka Plakat.inddВже сьогодні, в Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history відкривається виставка Lesko Kromplitz "Промка", що присвячена Авдіївській промзоні та її захисникам. Разом з цим відбудеться презентація однойменної фотокниги. 
Початок о 17:00.

Класифікатор: 

Відбулася стратегічна сесія АПІТУ

4 лютого 2017 за рішенням Правління АПІТУ проведено стратегічну сесію «Актуальні питання діяльності АПІТУ: місія, цілі, завдання, інформаційна політика 2017 року».
 
З часу попередньої стратегічної сесії пройшло майже чотири роки, її результати вплинули на розвиток асоціації - системну роботу в законодавчому полі України, вплив на ринок споживання ІТ, підвищення кількості та якості сервісів для членів асоціації.
Класифікатор: 

Протокол 58-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

58-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 12 січня 2017 р., 16:00-17:00

Київ, вул. Шолуденка, 3, офіс МТІ

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Олександра Ткаченко, Ігор Федченко, Володимир Цой, Елліна Шнурко-Табакова.

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич.

 

Питання

Рішення

1.      

Про лист Антимонопольного комітету України від 22.12.2016 «Про надання інформації»

1. Затвердити проект відповіді.

Рішення прийняте одноголосно.

2.      

Про заяву до СБУ «Щодо можливого використання сфери електронної комерції у протиправній діяльності»

2. Затвердити проект відповіді.

Рішення прийняте одноголосно.

3.     3.

Про інформаційну діяльність АПІТУ

3. Питання інформаційної політики і  розробки системної концепції PR-діяльності розглянути під час стратегічної сесії АПІТУ. Зосередитися на листуванні з державними органами.

Рішення прийняте одноголосно.

4.      

Про виконання бюджету АПІТУна 2016 рік.

Прийняти до відома інформацію про стан виконання бюджету на 2016 рік. Рекомендувати Загальним зборам АПІТУ компанії, що не сплатили внески, виключити за несплату внесків. Виплатити працівникам Виконавчої адміністрації закладену в бюджеті премію за підсумками року.

Рішення прийняте одноголосно.

5.      

Різне

Провести стратегічну сесію АПІТУ 4 лютого 2017.

Рішення прийняте одноголосно.

 

Голова Правління                                                            Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                    Юрій Пероганич

Протокол 57-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

57-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 8 грудня 2016 р., 16:00-19:00

Київ, вул. Шолуденка, 3, офіс МТІ

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Володимир Костенко, Олександра Ткаченко, Олександр Радченко, Микола Фабро, Ігор Федченко, Володимир Цой, Елліна Шнурко-Табакова

Присутні представники комітету імпортерів: Борис Белянський

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Вікторія Черкач

 

Питання

Рішення

1.      

Заяви про вихід з АПІТУ ТОВ «Алло» і вступ у дійсні члени ТОВ «Цифротех».

1. Задовольнити заяви Д. Деревицького про вихід ТОВ «Алло» з дійсних членів АПІТУ з 31.12.2016 та про вступ у дійсні члени АПІТУ ТОВ «Цифротех» з 01.01.2017.

Рішення прийнято одноголосно.

2.      

Про реформування системи діяльності організацій колективного управління авторськими правами (ОКУ).

-        Проект Постанови КМУ «Щодо внесення змін до Постанови КМУ від 27.06.2003 №992 «Про розмір відрахувань, що сплачуються виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах».

-        Проект листа АПІТУ до О.О.Мініч щодо проведення робочої зустрічі з обговорення системи реформування діяльності ОКУ

2.1. Подати до КМУ проект постанови КМУ «Щодо внесення змін до постанови КМУ від 27.06.2003 №992 «Про розмір відрахувань, що сплачуються виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах».

2.2. Направити до Мінекономрозвитку лист щодо негативної оцінки АПІТУ законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо діяльності організацій колективного управління» № 4461 від 18.04.2016., що передбачає існування єдиної недержавної ОКУ.

2.3. Організувати робочу зустріч з О.О.Мініч з обговорення подальших шляхів реформування системи діяльності організацій колективного управління авторськими правами.

Рішення прийнято одноголосно.

3.     3.

Поточний стан боротьби з тіньовим імпортом (листування з Міністерством фінансів України).

3.1. Прийняти до відома інформацію Виконавчої адміністрації АПІТУ щодо поточного стану боротьби з тіньовим імпортом.

Рішення прийнято одноголосно

3.2. Відкликати законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України та Податкового кодексу України (щодо зміни граничної межі переміщення (пересилання) товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях та несупроводжуваному багажі без оподаткування ПДВ)», поданий до Міністерства фінансів України листом АПІТУ № 142 від 03.11.2016.

Голосування: «За» - 6, «Утрималося» - 2.

3.3. Провести прес-конференцію 09.12.2016.

Голосування: «За» - 6, «Проти» - 1, «Утрималося» - 1.

4.      

Про стан роботи Юридичного комітету АПІТУ і поточні пріоритети.

4.1. Прийняти до відома інформацію про стан роботи Юридичного комітету АПІТУ і поточні юридичні запити компаній-членів АПІТУ.

4.2. Визначити в розсилці Правління пріоритети для роботи Юридичного комітету АПІТУ.

4.3. Доручити членам Юридичного комітету АПІТУ вивчити європейський досвід щодо реєстрації іноземного Інтернет-магазину як податкового агента в країні одержувача товару.

Рішення прийнято одноголосно.

5.      

Про внесення змін до Положення про комітети АПІТУ.

5. Внести зміни до п.3.1. Положення про комітети АПІТУ та викласти його у такій редакції: «Персональний склад Комітету формується з представників підприємств – членів АПІТУ, які компетентні у сфері діяльності Комітету і відповідають вимогам положень Регламенту Комітету, та які згодні працювати в напрямках діяльності Комітету. Чисельний склад комітетів становить не менше 5 осіб.».

Рішення прийнято одноголосно.

6.      

Про участь АПІТУ в бізнес-коаліціях з питань податково-митних реформ.

6.1. Прийняти до відома інформацію Виконавчої адміністрації АПІТУ про діяльність бізнес-коаліцій з питань податкових реформ.

6.2. АПІТУ приймає формальну участь у бізнес-коаліціях з питань податкових реформ. Рішення щодо фінансової участі приймається Правлінням АПІТУ у кожному конкретному випадку.

Рішення прийнято одноголосно.

7.      

Інформація про формування громадської організації імпортерів батарейок.

7. Прийняти до відома інформацію Ю.Пероганича про формування громадської організації імпортерів батарейок.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Правління                                                                            Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                                       Вікторія Черкач

Прес-конференція АПІТУ «Про відкликання ініціативи зниження порогу безподаткового імпорту поштою і в експрес-відправленнях»

9 грудня 2016 в інформаційному агентстві Інтерфакс (Київ, вул. Рейтарська, 8/5а) відбулася прес-конференція, організована Асоціацією підприємств інформаційних технологій України» (АПІТУ).
 
Запис онлайн-трансляції:
 
 
Тема прес-конференції: «Про відкликання ініціативи зниження порогу безподаткового імпорту поштою і в експрес-відправленнях» 
 
У заході взяли участ:
  • Шнурко-Табакова Елліна Володимирівна – голова Правління АПІТУ
  • Башлаков Сергій Вячеславович – депутат Київради.
  • Пероганич Юрій Йосипович – генеральний директор АПІТУ
Класифікатор: 
Підписатися на В АПІТУ