Робоча зустріч з доопрацювання законопроекту про «Кешбек»

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пн, 2018-12-17, 14:28

13 грудня 2018 у Міністерстві фінансів України відбулася робоча зустріч з доопрацювання законопроекту про «Кешбек», в якій взяли участь представники Мінфіну, ДФС, Держказначейства, ДРС, BRDO, УРБ, СУП, АПІТУ, РПР та ін.. Від АПІТУ участь у зустрічі взяли член Правління Андрій Панасюк та юрист Вікторія Черкач.

Учасники зустрічі обговорили текст законопроекту в частині регулювання механізму «кешбек», усунули технічні неточності та дійшли компромісу з питань, що викликали найбільшу напругу. Зокрема, з тексту законопроекту виключено: дискусійну норму щодо права контролюючого органу проводити фактичну перевірку дотримання суб’єктом господарювання законодавства про РРО за період до 1095 днів; неподання інформації платником на запит ДФС як підставу для фактичної перевірки; обов’язок суб’єкта господарювання надавати звітність про використання РРО при проведенні камеральної перевірки та ін.

Питання дистанційної торгівлі не обговорювалися. У разі надання Міністерством фінансів України роз’яснення щодо «касового розриву», даний блок буде виключено із тексту законопроекту.
 

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua