Ви є тут

Круглий стіл «Переміщення товарів через кордон: погляд бізнесу і влади»

20 квітня 2017 •  10:00—13:00 • Київ, готель «Radisson Blu Hotel», вул. Ярославів Вал, 22.

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій запрошує взяти участь у Круглому столі на тему «Переміщення товарів через кордон: погляд бізнесу і влади», який проводиться в рамках реалізації проекту “Діалог зі сприяння торгівлі” за підтримки ЄС.

Програма круглого столу: Программа_20.04.2017_FIN.pdf

На Круглому столі будуть презентовані результати другої хвилі опитування «Торговельні бар’єри в Україні: оцінка бізнесу». Для обговорення запропоновані наступні питання:

  • З якими перешкодами стикаються сьогодні експортери та імпортери при перетині митного кордону?
  • Чи спрощуються процедури торгівлі в Україні?
  • Як прибрати невиправдані перешкоди, з якими стикається учасник ЗЕД?
  • Концепція реформування ДФС: що планується зробити?
  • Як зробити Угоду СОТ про спрощення процедур торгівлі «біблією» українських урядовців?

Зміцнення співпраці з органами державної влади під час розробки та впровадження адміністративних і регуляторних заходів, які впливають на зовнішньоекономічну діяльність, є запорукою кращого розуміння українським бізнесом їх змісту та конструктивної взаємодії з органами влади.

До участі у круглому столі також запрошуються Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції І. Климпуш-Цинцадзе, представники Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства фінансів, Держпродспоживслужби, Комітету ВР з питань податкової та митної політики, українських бізнес-асоціацій, місії EUBAM та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Круглий стіл відбудеться 20 квітня 2017 з 10 до 13:00 за адресою: м Київ, готель «Radisson Blu Hotel», вул. Ярославів Вал, 22.

Вхід на круглий стіл вільний за умови попередньої реєстрації. Для цього просимо заповнити коротеньку форму https://docs.google.com/forms/d/11Gi5G-jf54ZXIqM0KkgYY-D9QxKfpumVXeMFD49ic5o/editабо підтвердити Вашу участь за телефоном + 38 (097) 352 04 11 або електронною поштою rubanik@ier.kiev.ua.

Контактна особа: Олена Рубанік, асистент проекту «Діалог зі сприяння торгівлі»

https://www.facebook.com/events/207633159730410/

Event Date: 
Четвер, 20 Квітень, 2017 - 10:00 до 13:00