Ви є тут

Протокол 57-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

57-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 8 грудня 2016 р., 16:00-19:00

Київ, вул. Шолуденка, 3, офіс МТІ

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Володимир Костенко, Олександра Ткаченко, Олександр Радченко, Микола Фабро, Ігор Федченко, Володимир Цой, Елліна Шнурко-Табакова

Присутні представники комітету імпортерів: Борис Белянський

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Вікторія Черкач

 

Питання

Рішення

1.      

Заяви про вихід з АПІТУ ТОВ «Алло» і вступ у дійсні члени ТОВ «Цифротех».

1. Задовольнити заяви Д. Деревицького про вихід ТОВ «Алло» з дійсних членів АПІТУ з 31.12.2016 та про вступ у дійсні члени АПІТУ ТОВ «Цифротех» з 01.01.2017.

Рішення прийнято одноголосно.

2.      

Про реформування системи діяльності організацій колективного управління авторськими правами (ОКУ).

-        Проект Постанови КМУ «Щодо внесення змін до Постанови КМУ від 27.06.2003 №992 «Про розмір відрахувань, що сплачуються виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах».

-        Проект листа АПІТУ до О.О.Мініч щодо проведення робочої зустрічі з обговорення системи реформування діяльності ОКУ

2.1. Подати до КМУ проект постанови КМУ «Щодо внесення змін до постанови КМУ від 27.06.2003 №992 «Про розмір відрахувань, що сплачуються виробниками та імпортерами обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких у домашніх умовах можна здійснити відтворення творів і виконань, зафіксованих у фонограмах і (або) відеограмах».

2.2. Направити до Мінекономрозвитку лист щодо негативної оцінки АПІТУ законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо діяльності організацій колективного управління» № 4461 від 18.04.2016., що передбачає існування єдиної недержавної ОКУ.

2.3. Організувати робочу зустріч з О.О.Мініч з обговорення подальших шляхів реформування системи діяльності організацій колективного управління авторськими правами.

Рішення прийнято одноголосно.

3.     3.

Поточний стан боротьби з тіньовим імпортом (листування з Міністерством фінансів України).

3.1. Прийняти до відома інформацію Виконавчої адміністрації АПІТУ щодо поточного стану боротьби з тіньовим імпортом.

Рішення прийнято одноголосно

3.2. Відкликати законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України та Податкового кодексу України (щодо зміни граничної межі переміщення (пересилання) товарів у міжнародних поштових, експрес-відправленнях та несупроводжуваному багажі без оподаткування ПДВ)», поданий до Міністерства фінансів України листом АПІТУ № 142 від 03.11.2016.

Голосування: «За» - 6, «Утрималося» - 2.

3.3. Провести прес-конференцію 09.12.2016.

Голосування: «За» - 6, «Проти» - 1, «Утрималося» - 1.

4.      

Про стан роботи Юридичного комітету АПІТУ і поточні пріоритети.

4.1. Прийняти до відома інформацію про стан роботи Юридичного комітету АПІТУ і поточні юридичні запити компаній-членів АПІТУ.

4.2. Визначити в розсилці Правління пріоритети для роботи Юридичного комітету АПІТУ.

4.3. Доручити членам Юридичного комітету АПІТУ вивчити європейський досвід щодо реєстрації іноземного Інтернет-магазину як податкового агента в країні одержувача товару.

Рішення прийнято одноголосно.

5.      

Про внесення змін до Положення про комітети АПІТУ.

5. Внести зміни до п.3.1. Положення про комітети АПІТУ та викласти його у такій редакції: «Персональний склад Комітету формується з представників підприємств – членів АПІТУ, які компетентні у сфері діяльності Комітету і відповідають вимогам положень Регламенту Комітету, та які згодні працювати в напрямках діяльності Комітету. Чисельний склад комітетів становить не менше 5 осіб.».

Рішення прийнято одноголосно.

6.      

Про участь АПІТУ в бізнес-коаліціях з питань податково-митних реформ.

6.1. Прийняти до відома інформацію Виконавчої адміністрації АПІТУ про діяльність бізнес-коаліцій з питань податкових реформ.

6.2. АПІТУ приймає формальну участь у бізнес-коаліціях з питань податкових реформ. Рішення щодо фінансової участі приймається Правлінням АПІТУ у кожному конкретному випадку.

Рішення прийнято одноголосно.

7.      

Інформація про формування громадської організації імпортерів батарейок.

7. Прийняти до відома інформацію Ю.Пероганича про формування громадської організації імпортерів батарейок.

Рішення прийнято одноголосно.

 

Голова Правління                                                                            Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                                       Вікторія Черкач