Ви є тут

Протокол 55-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

55-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 11 листопада 2016 р., 17:00-18:30

Київ, вул. Шолуденка, 3, офіс МТІ

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Володимир Костенко, Олександр Радченко, Олександра Ткаченко, Микола Фабро, Володимир Цой, Елліна Шнурко-Табакова.

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Вікторія Черкач.

 

Питання

Рішення

1.      

Про заяву Ірини Волк про вихід зі складу Правління АПІТУ

1.1 Задовольнити заяву І.Волк про вихід зі складу Правління АПІТУ у зв’язку із переходом на іншу позицію в компанії Майкрософт.

1.2. На підставі ст. 5.3.2. Статуту АПІТУ направити Д. Калиті (Інтел) та Н. Васильєвій (Майкрософт) лист із пропозицією включення їх до складу Правління АПІТУ.

2.      

Про діяльність Асоціації з обілення імпорту і реалізації ІТ товарів:

2.1.Про законодавчі ініціативи АПІТУ:

  • Законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про митний тариф України» щодо введення додаткової одиниці виміру та обліку товарів»
  • Законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України та Податкового кодексу України (щодо зміни граничної межі переміщення (пересилання) товарів в міжнародних поштових, експрес-відправленнях та несупроводжуваному багажі без оподаткування ПДВ
  • Введення обов'язкового застосування РРО при торгівлі товарами ІТ та споживчої електроніки.

2.2.         Про приєднання України до прийнятої в рамках СОТ Декларації Міністрів про розширення торгівлі товарами для інформаційних технологій

2.3. Про взаємодію з експертами Коаліції за ліберальну податкову реформу, громадської платформи Податки для економічної свободи, Реанімаційного пакету реформ щодо просування законопроекту 4117

2.1.1. Прийняти до відома інформацію про просування розроблених в рамкам АПІТУ законопроектів.

2.1.2. Взяти участь у Круглому столі зі Спілкою українських підприємців щодо ініціативи АПІТУ зі  зміни граничної межі переміщення (пересилання) товарів в міжнародних поштових, експрес-відправленнях та несупроводжуваному багажі без оподаткування ПДВ

2.1.3. Доручити Виконавчій адміністрації разом з Юридичним комітетом АПІТУ розробити на основі інформації від Комітету імпортерів законодавчі пропозиції спрямовані на спрощення стягнення за судовими рішеннями сум податкових переплат, що виникли в зв'язку з завищенням митницею митної вартості товарів.

 

 

 

 

2.2.         Виконавчій адміністрації організувати круглий стіл/прес-конференцію за участі представників МЕРТ про необхідність приєднання України до прийнятої в рамках СОТ Декларації Міністрів про розширення торгівлі товарами для інформаційних технологій.

2.3.          Прийняти інформацію про співпрацю АПІТУ з бізнес-коаліціями до відома.

Доручити Виконавчій адміністрації АПІТУ підготувати інформацію про історію взаємодії АПІТУ із бізнес-коаліціями.

3.      

Про створення організації колективного управління авторськими правами.

3. Відкласти створення організації колективного управління авторськими правами до закінчення процесу реформуванням системи інтелектуальної власності України.

4.      

Про святкування Нового 2017 року АПІТУ

4. Доручити Виконавчій адміністрації та PR комітету АПІТУ надати Правлінню АПІТУ пропозиції щодо місця та дати проведення Нового 2017 року АПІТУ, а також щодо сценарію святкування.

5.      

Про участь АПІТУ в галузевих конференціях та зустрічах.

5.1. Прийняти до відома інформацію про участь АПІТУ в галузевій конференції «Telecom Ukraine», комітетських парламентських слуханнях «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України», зустрічі волонтерів та імпортерів батарейок "Батарейки, здавайтесь".

5.2. Виконавчій адміністрації організовувати та координувати участь членів Правління АПІТУ у публічних заходах.

5.3. Виконавчій адміністрації АПІТУ підготувати лист до відповідальних держорганів про надання інформації про державні заходи з утилізації батарейок в Україні.

6.      

Різне

6.1. Затвердити рішення Юридичного комітету АПІТУ, викладені у протоколі № 3 від 17.10.2016.

Всі рішення прийняті одноголосно.

Голова Правління                                                                            Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                                       Вікторія Черкач