Ви є тут

Протокол 54-го засідання Правління АПІТУ

Протокол

54-го засідання Правління АПІТУ

Дата і час проведення: 8 вересня 2016 р., 17:00-18:00

Київ, вул. Марка Вовчка, 18 А, офіс ERC

Присутні члени Правління: Валерій Базиленко, Володимир Костенко, Олександр Радченко, Олександра Ткаченко, Ігор Федченко, Елліна Шнурко Табакова (в телефонному режимі).

Присутні працівники Виконавчої адміністрації: Юрій Пероганич, Вікторія Черкач

 

Питання

Рішення

1.      

Обговорення законопроектів про ліберальну податкову реформу, про фінансову поліцію, про податки  на виведений капітал

1. Провести у форматі «зустрічі з цікавими людьми» презентацію законопроектів спрямованих на реформування податкової системи та обговорення можливих шляхів їх просування. В якості гостей запросити народного депутата України Т. Острікову та розробників цих законопроектів.

Конкретну дату проведення зустрічі узгодити з Т. Остріковою та членами Правління АПІТУ в електронному режимі.

2.      

Про запит до АПІТУ Антимонопольного комітету України

2. Надати відповідь Антимонопольному комітету України згідно з вимогами чинного законодавства у встановлений строк.

3.      

Про дату підписання Меморандуму з Китайською Торговою Асоціацією

3.1.Звернутися до Китайської Торгової Асоціації (КТА) з пропозицією надати детальнішу інформацію для запрошення членів АПІТУ на зустріч із презентацією КТА про напрямки її роботи та шляхи співпраці з членами АПІТУ.

3.2.В рамках зустрічі членів АПІТУ підписати меморандум та презентувати Китайську торгову асоціацію. Таку неформальну зустріч провести протягом жовтня.

4.      

Пропозиція М. Раскіна про створення веб-ресурсу для розміщення інформації про контрабандні товари, їх продавців та переваги придбання офіційної техніки

4. Відхилити пропозицію М. Раскіна про створення окремого веб-ресурсу для розміщення інформації про продавців контрабандних товарів та товарів, ввезених із порушенням митних правил, через недостатню  кількість такої інформації, підтвердженої рішеннями судів. Рекомендувати членам АПІТУ продовжувати надавати до Виконавчої адміністрації АПІТУ інформацію для розділу «Поради споживачам» сайту АПІТУ http://apitu.org.ua/advices з інформацією про товари, легальне ввезення яких в Україну неможливе, а також інформацією про ознаки офіційних товарів та їх переваги.

5.      

Різне.

5.1.Про прийняття в асоційовані члени АПІТУ ТОВ «Формаг» та ТОВ «Диджи Флай» та в дійсні члени АПІТУ ТОВ «Торговельна мережа «Технікс Трейдинг».

5.1.1.     Відмовити ТОВ «Формаг» у вступі в АПІТУ через відсутність взаємозв’язку між сферою діяльності цієї компанії з діяльністю АПІТУ.

5.1.2.     Відкласти прийняття в члени АПІТУ ТОВ «Диджи Флай» до отримання рекомендацій для вступу.

5.1.3.      На підставі рекомендації О.Радченка прийняти в дійсні члени АПІТУ ТОВ «Торговельна мережа «Технікс Трейдинг».

Всі рішення прийняті одноголосно.

Голова Правління                                                                            Елліна Шнурко-Табакова

Секретар                                                                                                       Вікторія Черкач