Вітаємо ТОВ «Інтелект Груп Україна» — нового члена АПІТУ

Надіслав: Юрій Пероганич , дата: пн, 2018-01-22, 12:16

Логотип ТОВ «Інтелект Груп Україна»Рішенням правління АПІТУ, прийнятим шляхом електронного голосування, 22 січня 2018 в асоційовані члени АПІТУ прийняте ТОВ «Інтелект Груп Україна».

Компанія надає послуги у сфері захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, протидії виробництву та обігу контрафактної продукції, захисту торгових марок.

Компанія працює на ринку з 2007 року і надає послуги у різних сегментах ринку, охороняючи відомі світові бренди, успішно захищаючи їх від незаконного використання.

Команду Інтелект Груп складають юристи, спеціалісти з проведення розслідувань, фахівці у галузі інформаційних технологій, аналітики з питань оцінки, аналізу та запобігання корпоративних ризиків. Компанія веде свою діяльність у відповідності з міжнародним та українським антикорупційним законодавством. Основними з цих законів є Закон США по боротьбі з корупцією у міжнародній діяльності (FCPA), Закон Великобританії про хабарництво (UK Bribery Act 2010) та відповідне українське законодавство. Співпрацює з митними та правоохоронними органами України.

Компанія досліджує споживчий ринок, виявляє підроблені товари, аналізує їх походження та будує стратегію та план дій по припиненню надходження підробок на ринок у найефективніший спосіб – на етапі виробництва, ввезення, дистрибуції або роздрібної торгівлі.

Компанія також надає послуги із забезпечення економічної безпеки ведення бізнесу. Це оцінка та запобігання корпоративних ризиків, аналіз кризових ситуацій та рекомендації по виходу з них, забезпечення фізичного захисту, проведення пошукової діяльності, послуги кадрового та фінансового консалтингу.

Своєю місією компанія визначила підвищення якості та безпеки життя в Україні.

Більше інформації — на сайті http://igu.ua

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua