Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю»

Надіслав: Офіс АПІТУ , дата: пн, 2021-08-02, 09:09

29 липня генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич взяв участь у зборах учасників громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю».

Під час зустрічі представники понад 20 організацій-учасниць обговорили підсумки року та плани на наступний.

Представники Інститут економічних досліджень та політичних консультацій провели коротку презентацію про діяльність ініціативи, висвітлили окремі питання діяльності Громадської ради при Держмитслужбі, розповіли про нові конкурси, тренінги та законодавчі ініціативи учасників.

Також обговорили результати громадського моніторингу окремих аспектів роботи митниці, проведеного у 2021 році. Як зазначили представники організацій, які займалися проведенням моніторингу в регіонах, ім’я ініціативи добре відоме учасникам ЗЕД. Бізнес охочіше бере участь в опитування, порівняно з 2018 роком, тому що бачить в цьому реальну можливість покращити митницю.

Довідково:

Загальна мета Проєкту «Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю»  полягає у посиленні спроможності громадянського суспільства брати участь у розробці економічної політики в Україні через мережу ОГС шляхом сприяння діяльності «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю».

Наприкінці 2018 року «Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю» була ініційована Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у рамках іншого проєкту «Діалог зі сприяння торгівлі».

Наразі до Ініціативи долучилися 18 громадських організацій з різних регіонів України. Громадська ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці. Сайт проєкту

Вітаємо на сайті АПІТУ!

Уподобайте нас у FaceBook: http://facebook.com/apitu.org.ua