Ви є тут

Новина від: Юрій Пероганич

Сьогодні в музеї історії Києва

16716131_1308445122545278_2873849023502661944_oНеурочиста передача дуже корисного прострою Lesko Kromplitz від спеціального фонду членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України - АПІТУ (ПК-моноблок Apple A1419 iMac 27" Retina 5K QC i5 3.3GHz/8GB/1TB/AMD Radeon R9 M290 2GB).

Ми намагалися зробити технічну та організаційну підготовку виставок та матеріалів легшою та ефективною. Якісний інформаційний продукт, котрий буде цікавий громаді, неможливо зробити «на колінах», тому необхідна якісна техніка, яка дозволятиме контролювати увесь процес відбору, обробки фотографій та фотоальбомів.

Promka Plakat.inddВже сьогодні, в Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history відкривається виставка Lesko Kromplitz "Промка", що присвячена Авдіївській промзоні та її захисникам. Разом з цим відбудеться презентація однойменної фотокниги. 
Початок о 17:00.

Класифікатор: 

Відбулася стратегічна сесія АПІТУ

4 лютого 2017 за рішенням Правління АПІТУ проведено стратегічну сесію «Актуальні питання діяльності АПІТУ: місія, цілі, завдання, інформаційна політика 2017 року».
 
З часу попередньої стратегічної сесії пройшло майже чотири роки, її результати вплинули на розвиток асоціації - системну роботу в законодавчому полі України, вплив на ринок споживання ІТ, підвищення кількості та якості сервісів для членів асоціації.
Класифікатор: 

З Новим роком

Хай 2017 принесе мир, радість, достаток у кожну родину! Щастя вам, друзі, і добра!!!

20161130_122620

Традиційне вітання з Новим роком і Різдвом — ілюструємо картиною від художниці Тетяни Кобзар

У законопроекті 5132 запропоновано компроміс

Тарас Козак

Джерело: https://www.facebook.com/t.m.kozak/posts/1872950729648153

В мережі розгортається протистояння навколо однієї новації в законопроекті #5132, яка впроваджує обов'язковість використання касових апаратів при торгівлі складною технікою (на яку поширюється гарантійний ремонт).

Частина експертів вважає, що така норма закону - це атака на малий бізнес, вбачаючи за нею лобізм великих магазинів та/або постачальників РРО.

Я підтримую іншу сторону. Поясню чому.

Мені вкрай не подобається, коли в супер- чи гіпермаркетах, великих мережевих магазинах, гігантах інтернет-торгівлі в чеку на продаж товару замість реальної корпорації стоїть такий собі ФОП "Голопупенко". А на сусідній касі - ФОП "Босоноженко". І торгують тим же товаром.

Це малий бізнес? Ні, це мімікрія під нього, "схеми" з єдиною метою - податкова оптимізація. Саме оптимізація, а не ухилення від сплати податків, бо закон має такі "дірки".

Маємо негативні наслідки - великий попит на контрабанду при імпорті, "скрутки", які дозволяють махінації з ПДВ, витіснення з ринку легального бізнесу із-за неконкурентних умов (схемщики економлять до 15-20% на ціні товару). І несплачені податки.

У Європі це питання давно вирішене - усі торгівці (крім газетярів та чистильщиків взяття) зобов'язані проводити всі операції через касові апарати. І малий бізнес там розвивається досить непогано.

Звісно, у нас гірші умови. В Україні є бандитська фіскальна служба та податкова міліція, які держава не хоче (чи вже й не може) поставити в рамки. І торгівці бідніші - не кожному по кишені купити й обслуговувати дороге фіскальне обладнання.

Тому, на мій погляд, у ПЗУ #5132 запропоновано певний компроміс - зобов'язати ставити РРО лише там, де йде торгівля серйозним товаром, який має гарантійний період. А реально малому бізнесу продовжити канікули без касових апаратів.

Прес-конференція АПІТУ «Про відкликання ініціативи зниження порогу безподаткового імпорту поштою і в експрес-відправленнях»

9 грудня 2016 в інформаційному агентстві Інтерфакс (Київ, вул. Рейтарська, 8/5а) відбулася прес-конференція, організована Асоціацією підприємств інформаційних технологій України» (АПІТУ).
 
Запис онлайн-трансляції:
 
 
Тема прес-конференції: «Про відкликання ініціативи зниження порогу безподаткового імпорту поштою і в експрес-відправленнях» 
 
У заході взяли участ:
  • Шнурко-Табакова Елліна Володимирівна – голова Правління АПІТУ
  • Башлаков Сергій Вячеславович – депутат Київради.
  • Пероганич Юрій Йосипович – генеральний директор АПІТУ
Класифікатор: 

Заява про відкликання ініціативи

Шановні панове!

Громадянська позиція, умови ведення легального бізнесу в країні, стан бюджету, необхідність змін існуючого стану речей, дозволяють піднімати іноді непопулярні теми.

Одна з них, з різних причин, викликала серйозне обговорення і негатив у суспільстві і дозволила, тим самим, привернути увагу до ще більш серйозних тем і коментарів з приводу трактувань частини пропозицій і ініціатив ассосіації

Правління АПІТУ заявляє:

Новий податок: інтернет-покупки подорожчають

Джерело: Forbes Україна

Мінфін отримав пропозицію оподатковувати покупки, які перевищують 22 євро

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) відправила до Мінфіну пропозицію знизити вартість неоподатковуваних покупок у закордонних інтернет-магазинах з 150 євро на місяць до 22 євро. Ця пропозиція, в певному сенсі, була сформована на противагу іншій ініціативі ─ законопроекту про скасування податку на додану вартість в Україні.

Шатун за 22 евро, или все оттенки серого импорта в Украину

grey-money

 

Историческая справка

Ассоциация Предприятий Информационных технологий АПИТУ 31.07.2014 провела круглый стол «Легальный рынок ИТ-товаров – близкая реальность». 14.08.2014 был подписан Меморандум про сотрудничество с ДФСУ. В 2015 году вместе с восемью профильными ассоциациями был разработан порядок взаимодействия с ДФС, который до сих пор не подписан. 17.05.2016 – проведен Круглый стол «Теневой импорт ИТ-товаров и потребительской электроники – основные схемы и поиск путей противодействия». С августа 2014 года направлено 223 письма о противодействии теневому импорту: о занижении цен на ИТ-товары – 168, о признаках нарушения таможенных правил – 34, предложений о совершенствовании законодательства – 21.

7 ноября 2016 года было опубликовано письмо АПИТУ заместителю Министра финансов Украины о законодательной инициативе, направленной на уменьшение теневого импорта и, соответственно, дополнительными возможностями пополнения государственного бюджета.

В частности, в инициативу входило предложение, поддержанное большинством Правления АПИТУ, о понижении норм безналогового ввоза товара через посылки до порога 22 евро, принятых как самый либеральный порог в странах ЕС. Эта цифра фигурирует как «стоимость, которой можно пренебречь».

Коментар Виконавчої адміністрації АПІТУ

Боротьба з тіньовим імпортом – завжди була серед основних пріоритетів АПІТУ. Загальні збори АПІТУ у травні 2016 підтвердили це в черговий раз, вказавши, що обілення імпорту є одним із основних напрямів діяльності Асоціації на 2016-2017 роки

Тіньовий імпорт шкодить легальним імпортерам, котрі чесно сплачують усі належні податки (це ПДВ, мито і акциз), адже товари, ввезені недобросовісними імпортерами тіньовим способом без сплати податків – в середньому на 20% дешевші і займають все більшу частку ринку. В нерівних конкурентних умовах легальний бізнес змушений переходити на нелегальні схеми, або закриватися. 

Голова Правління АПІТУ в ефірі «Голосу столиці»

Пост у Фейсбуці голови Правління АПІТУ Елліни Шнурко-Табакової щодо сьогоднішнього радіоефіру

В украинской журналистике прекрасно все! Это я вам как издатель с 1995 года ответственно заявляю. Заголовок и тезисы заказухи повторенные пару раз - это ведь уже информ повод, не правда ли #golos106fm?! И дать откоментить забаненному хаму тезисы, а потом не поинтересоваться мнением спикера - это же раздувает интригу, главное - не переключайтесь!!! Да какая разница, что писем и тем по таможне меньше раза в неделю не бывает? Просто - не замечали....

И так и не спросить у профильного журналиста, что ж это он за столько лет гармонизации с ЕС не удосужился разобраться во всех особенностях таможенных вопросов? А так же в простом правиле - равные условия бизнеса для всех? И почему собственно главные редактора прибегают на посты со сворой пустых профилей с гадостями и угрозами? Кто часть системы - умняшка по баблу или строй пустых экаунтов? Я рада, что #golos106fm любит меня будить по утрам, но сильно волнуюсь за качество эфира - драгоценные минуты делить все таки нужно так, чтобы раскрыть тему. Тема в основе проста - кусень теневого рынка обеспокоен своей участью, в своих публичных выступлениях фактически подтверждают, что да, мы есть и помрем, если заплатим ндс. Хреновый, конечно, налог - но как индикатор жлобства национального кросбодерства - самое оно. И да - во Франции все платят ндс при получении посылок, а в германии любой сайт содержит инфу о налогоплательщике. Но зачем нам то боварское?!

Доброе утро, не переключайтесь!

Ps. В третьем коменте утрешний эфир. По вечерам темы таможни не актуальны. Или то общая структура собственности радио и газет покоя с вечера не давала :)

Джерело: https://www.facebook.com/...

Слухайте ефір «Голосу столиці», 106,0 FM, 21 листопада 2016, 07:00-07:30 

Запрошення на експертне обговорення «Лібералізація ринку РРО – хмарні технології та перешкоди на шляху їх запровадження»

image001За сприяння АПІТУ 17 жовтня 2016 р., 15:00 (вул. Ольгинська 6, 2 поверх, офіс Реанімаційного Пакету Реформ) відбудеться експертне обговорення «Лібералізація ринку РРО – хмарні технології та перешкоди на шляху їх запровадження».

В обговоренні візьмуть участь представники Міністерства фінансів України, народні депутати, представники профільних громадських організацій, представники бізнес асоціацій та незалежні експерти.

Всі зацікавлені особи запрошуються взяти участь в обговоренні можливостей лібералізації ринку РРО через впровадження технології «інноваційний (цифровий) РРО». 

УДЦР — дісний член АПІТУ

ucrfДержавне підприємство «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) приєдналося до Асоціаціі підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) в якості дійсного члена.

УДЦР відповідно до ст.16 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», зокрема здійснює такі види діяльності:
  • видача дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів;
  • здійснення заходів щодо забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, випромінювальних пристроїв;
  • видача дозволів на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв;
  • за дорученням голови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, бере участь у здійсненні державного нагляду за дотриманням законодавства про радіочастотний ресурс України.

АПІТУ – провідне в Україні об'єднання в сфері ІТ, що веде свою історію з 2004 року. Членами АПІТУ є понад 70 IT-компаній, серед яких найкрупніші дистриб'ютори, вітчизняні та іноземні виробники комп'ютерної техніки, роздрібні мережі, системні інтегратори, консалтингові та юридичні компанії. 

Відгук на зустріч членів АПІТУ із заступником міністра фінансів Євгеном Капінусом

Дякуємо, що запросили на цікавий і корисний захід. Завдяки таким зустрічам, у нас дійсно є шанс внести потрібні зміни до Податкового кодексу.

Тамара Краснокутська,
н
ачальник юридичного департаменту холдингу KM Core

Об'єднання ІТ-бізнесу підтримують Едуарда Рубіна

Асоціація підприємств інформаційних технологій України, Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних, Телекомунікаційна палата України, Асоціація «ІТ України», та Президент Холдингу KM Core Євген Уткін звернулися до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та Міністерства освіти і науки України із клопотанням про підтримку і включення Едуарда Юхимовича Рубіна до списку кандидатів у виборах ректора Харківського національного університету радіоелектроники.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новина від: Юрій Пероганич